Робоче місце майбутнього

Діджиталізація робочого простору, покращення умов праці та підвищення ефективності кожного робочого місця

Комплексна цифрова екосистема, яка задовольнить усі потреби вашого бізнесу


Робоче місце майбутнього (Workplace of the Future) створено для того, щоби зробити фізичні робочі місця функціональнішими в реальному часі, покращити робочі умови й ефективність працівників. Завдяки сучасним технологіям нам не обов’язково працювати лише за робочим столом – це можна робити будь-де й будь-коли, тому працівники шукають гнучкості в плануванні 8-годинного робочого дня поза офісом. Наші рішення створені, щоби підвищити рівень залучення працівників у справи організації. Вони дають змогу співпрацювати, об’єднуючи процеси, які виконують люди та технології.

Нещодавнє опитування, проведене дослідницькою компанією Future Workplace, що спеціалізується на підготовці лідерів до незапланованих змін у підборі, навчанні й роботі працівників, виявило, що 76 % респондентів вважають, що робота сьогодні – це не лише місце праці, а й те, що ми можемо змінити. Причинами такого переконання стали зміни поколінь на робочих місцях, як фізично, так і в інструментах та технологіях, що використовуються. Дослідження виявило, що 62 % респондентів вважають, що технології мають допомагати працівникам бути продуктивнішими й інтерактивно співпрацювати.

 

Усе змінюється, а з появою Інтернету речей зміни стали швидшими, ніж будь-коли раніше. Інтернет речей підготував ґрунт для технологічної революції, коли механізми всіх форм і розмірів, в оселях, офісах та всьому нашому житті почали обмінюватися даними й виконувати втомливі завдання й обсяги робіт автоматично, дбаючи про наші потреби й даючи нам змогу зосередитися на основному в бізнесі.

 

Workplace of the Future вимагає від команд розумнішої й ефективнішої співпраці, незалежно від того, де знаходяться її члени – на відстані витягнутої руки чи тисяч кілометрів. Згідно з опитуванням Deloitte Millennial, 59 % представників покоління Y, приймаючи рішення про працевлаштування, беруть до уваги стандарт технології, що застосовує потенційний роботодавець. Крім того, 78 % представників покоління Y сказали, що на їхнє рішення про працевлаштування впливало те, наскільки компанія була інноваційною.

Для позитивних вражень від робочого місця

Для позитивних вражень від робочого місця

Роботодавці шукають способи привабити й утримати постійних працівників і тих, хто працює за контрактом. Позитивні робочі умови допомагають досягнути цієї мети, яка стала непростим завданням для директорів із кадрових питань і генеральних директорів. Зараз простір використовується за фіксовану ціну, але змінна ціна може допомогти вам ініціювати зміни у власну стратегію робочого місця. Вищі рівні фінансового аудиту викликають інтерес до вимірювання ефективності забудови. 

 

Ось де керування зайнятістю стає в пригоді: відчуття залученості до організації є реальною частиною робочих умов, яка все частіше досягається за межами світу корпоративного інтранету й електронної пошти. Сьогодні воно стає основною причиною підвищення інтересу до цифрового продукту.

Трансформація робочих місць та просторів

Розуміння робочого місця майбутнього

Створення цінності інтернету речей

Ми керуємося інноваціями, ми діджиталізуємо офіси

Ми, в Konica Minolta, створюємо цифрове робоче місце майбутнього, поєднуючи досвід та технології всіх підрозділів нашої компанії. Ми можемо навіть вимірювати рівень шуму, оцінювати якість освітлення та розміщення меблів в приміщенні, аби оптимізувати умови праці в вашому офісі

Відкрийте для себе ідеальне цифрове робоче місце, незалежно від його розташування

Konica Minolta пропонує платформу для співпраці, яка дає змогу автоматизувати й координувати все робоче середовище та допоможе вашим працівникам підвищити продуктивність праці, якомога ефективніше користуючись останніми технологічними досягненнями. 

 

Наприклад, із додатками для створення розкладу використання приміщень можна зробити зустрічі продуктивнішими ще до їх початку. Більше не потрібно шукати доступний простір для спільної роботи, потрібно лише перевірити, чи він ще не заброньований. Можна навіть зарезервувати певні приміщення на основі специфічних потреб вашої зустрічі. 

 

За допомогою лише кількох кліків миші ви можете створювати й інтегрувати дані, а також керувати та ділитися ними з колегами й зовнішніми користувачами, які працюють над різними проєктами. Рішення Workplace of the Future і платформи для співпраці надають вам інструменти, потрібні для централізованого поєднання та синхронізації всіх робочих файлів, даних, календаря та контактної інформації. Так ваш контент і дані не лише легко знайти та масштабувати, а й отримати до них доступ на будь-якому пристрої. Де завгодно. Коли завгодно. 

 

Щоб скористатися всіма перевагами платформи для співпраці, користувачі можуть також створювати, організовувати й зберігати документи, а також ділитися ними безпечно та ефективно в хмарному середовищі.

   

   

Значок функції "Мобільність"

Керування приміщеннями для зустрічей за допомогою хмарних технологій

Значок функції "Якість"

Рішення для керування корпоративним контентом

Значок функції "Зручність"

Роботехнічний ефект присутності

Значок функції "Зручність"

Керування віртуальним обслуговуванням

Productivity feature icon

Віртуальні секретарі

Значок функції "Технологія"

Системи реєстрації відвідувачів

Усе починається з ідеї

Ideation Platform від Konica Minolta надає своїм користувачам середовище, у якому можна ділитись ідеями, працювати над їхньою реалізацією, організовувати й розвивати. Завдяки Ideation Platform організації можуть використати власний потенціал, щоб підтримати внутрішні процеси й розвивати орієнтованість на клієнтів.

Чи готова ваша компанія до майбутнього? Ми в Konica Minolta розробляємо цифрове робоче місце майбутнього. Давайте поговоримо про це і разом ми зможемо розробити ефективне рішення, здатне задовольнити ваші портеби