Відеоаналітика VEZHA

Що вміє штучний інтелект?

Поєднання якісного відеообладнання та систем відеоаналітики, що надає змогу автоматизувати процеси у різних галузях бізнесу


З 2016 року Konica Minolta є мажоритарним акціонером німецької компанії, виробника інтелектуальних відеорішень, Mobotix. За цей час компаніям вдалося значно збільшити базу клієнтів та розвинути свій бізнес. Тільки у Європі це партнерство залучило понад 70 клієнтів. Mobotix — німецька якість інфраструктури відеонагляду, що надає можливість інтегруватися з найсучаснішим програмним забезпеченням: Vezha, Lantec, Luxriot, Mobotix HUB та Mobotix APPs.


VEZHA — це система відеоаналітики й розпізнавання об’єктів для безпечного міста й бізнесу на основі технологій штучного інтелекту. Система застосовує згорткову нейронну мережу, яка дає змогу розпізнавати образи.

Vezha є продуктом української компанії Incoresoft та пропонує рішення для безпечного міста, ритейлу, промисловості, освітніх закладів та приватних домогосподарств.


Що вміє робити Vezha?

Що вміє робити Vezha?
Vezha налічує 15 модулів, нижче розберемо ті, що найбільш актуальні для бізнесу.


Отож Vezha:


 
Розпізнає обличчя
Система робить це в реальному часі з точністю 98 %, навіть якщо на людині головний убір, окуляри та захисна маска. Система визначає стать, вік, расову та етнічну належність. Користувачі можуть створювати власну базу осіб із різними статусами («Працівники», «VIP клієнти»). Vezha забезпечує автоматичний допуск людей, які мають дозвіл та надсилає сповіщення в разі виявлення осіб із певного списку.

Визначає відсутність захисних касок на виробництві
Модуль «Детектор каски» визначає працівників без захисної каски з точністю 99 %. Знімок та час порушення зберігається в Журналі подій. Як тільки Vezha фіксує людину без каски, система миттєво надсилає сповіщення. Даний модуль дає змогу в автоматичному режимі контролювати дотримання норм охорони праці й мати відеодокази у випадку їх недотримання.

Класифікує об’єкти, розпізнає та аналізує рухи відповідно до заданих правил та фільтрів
Нейронні мережі аналізують відео та забезпечують високу точність. Детектор руху допомогає запобігти правопорушенням і проявам неадекватної поведінки на території магазину або торговельної точки, а також захищає від вторгнення на територію, швидко виявляє залишені речі для запобігання терактам і вибухам. Завдяки детектору залишених речей можна контролювати наявність предметів і у випадку їх зникнення автоматично сповіщати.

Збирає й аналізує інформацію про найбільш відвідувані місця в магазині
Модуль «Теплова карта» аналізує активність покупців серед торгових площ, допомагає з розміщенням продуктів на полицях, надає інформацію про найбільш відвідувані місця в магазині.

Розподіляє навантаження між касирами в години пік 
Система рахує людей біля каси та, як тільки фіксує максимальну кількість покупців автоматично сповіщує менеджера про необхідність відкриття додаткової каси.

Розпізнає номерні знаки, зберігає дані про транспортні засоби, які необхідно ідентифікувати
Розпізнає номерний знак протягом 8–30 мс із точністю до 99 %. Визначає марку, модель, колір транспортного засобу, ідентифікує країну за номером. А завдяки інтеграціям із відкритими базами даних, дає змогу перевірити чи не перебуває авто в розшуку, за ким воно зареєстроване, автоматизувати процес в’їзду/виїзду з території.

Переваги VEZHA

Переваги VEZHA
  1. Завдяки штучному інтелекту система сама вдосконалюється на основі даних, які вона отримує.
  2. Ви самі створюєте набір модулів відповідно до потреб вашої компанії.
  3. Інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс.
  4. Легкість масштабування дає змогу встановлювати систему хоч для компанії на 10 людей, хоч для цілого міста.
  5. Ви самі обираєте канал комунікації із системою, це може бути смс у телефоні, лист на email чи оповіщення в telegram.
  6. Система співпрацює з вами в режимі реального часу.
  7. Система інтегрована з VMS Luxriot, Milestone, NX.
  8. Програмні модулі можна встановлювати як на сервері, так і безпосередньо на камері.
  9. Ви не обмежені одним виробником обладнання — Vezha працює з різними виробниками камер, серверів та операційних систем (Linux та Windows).
  10. Інтеграція з PowerBI. Тепер легко отримати зрозумілу статистику відвідування вашого комплексу й  у режимі реального часу її аналізувати.


Vezha допомагає оптимізувати витрати на обслуговування бізнес-процесів. Система аналізує трафік у вашому офісному чи торговому центрі, веде облік покупців та дає змогу уникнути появи черг та скупчення людей. Vezha має всі інструменти, аби зробити робочий простір максимально ефективним та безпечним для співробітників, гостей та партнерів.

 
Пропонуємо клієнтам інтелектуальні відеорішення нового покоління. Наші спільні з Mobotix розробки направлені на вирішення таких завдань, як моніторинг процесів на виробничих підприємствах, аналіз поведінки відвідувачів в ритейлі, забезпечення безпеки в транспорті, диджиталізація інфраструктури розумних міст, або Smart City тощо.

 

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Щоби отримати експертну консультацію щодо вибору системи відеонагляду та відеоаналітики, заповніть, будь ласка, форму і ми зателефонуємо вам