Відеоаналітика Vaxtor: на що здатний OCR?

Аналіз даних у реальному часі

Vaxtor має широку глобальну клієнтську базу в 50 країнах та співпрацює з більшістю значущих гравців у галузі


Компанія MOBOTIX, мажоритарним акціонером якої є Konica Minolta, продовжує стратегічне розширення та зміцнює свій операційний бізнес, уклавши офіційну угоду про придбання іспанської компанії Vaxtor Group (Vaxtor).


Компанія Vaxtor спеціалізується на розробці високотехнологічних рішень для оптичного розпізнавання символів (OCR) та приділяє особливу увагу розпізнаванню номерних знаків (LPR) у будь-яких умовах та сценаріях.

Технологія Vaxtor впроваджена в понад 50 країнах світу та безперервно працює на тисячах камер у найрізноманітніших галузях. Компанія співпрацює з трьома виробниками обладнання для відеонагляду: AXIS, Mobotix, Pelco.


Як працюють продукти Vaxtor?

Як працюють продукти Vaxtor?

VaxALPR

Технологія розпізнає номерні знаки та метадані в режимі реального часу. Механізм може вбудовуватись, як в операційну систему комп’ютера (Windows, Linux), так і в камеру Mobotix.

Технологія Vax ALPR вміє розпізнавати автомобільні знаки та згідно отриманої інформації автоматично відтворювати запрограмовані дії. Окрім цього технологія вміє розпізнавати метадані: напрямок руху, країну, тип номерного знака, дату та час, GPS-положення, модель, марку та колір автомобіля.
 

VaxOCR Genesis

Гнучка технологія OCR дає змогу зчитувати будь-яку комбінацію латинських символів або цифр, розташованих у три рядки, розпізнавати код контейнерів, вантажівок та номер вагонів. Технологія працює при будь-якому освітленні, якості зображення, типі друку та варіації шрифтів.

VaxOCR Genesis може обробляти нерухомі зображення, запис відео та зйомку в реальному часі. Механізм працює з операційними системами Windows та Linux, а також може вбудовуватися безпосередньо в камери Mobotix.
 

Платформа обробки даних Vaxtor Helix back office

Центральне управління бек офісом передбачає зберігання, пошук та аналіз записаних даних. Helix Standard  може зберігати 1 мільйон записаних даних, у той час як Helix Ultimate може зберігати понад 50 мільйонів. Користувачам доступний комплексний пошук за історичними даними, перегляд та експорт результатів.

Helix також керує сигналами тривоги та дозволами, що дає змогу працювати, як система управління паркуванням, контролювати безпеку, доступ та моніторити дорожній рух. Є певні плагіни для керування шлагбаумами, розрахунку середньої швидкості, контролю червоного світла або підключення до сторонніх систем керування штрафами за допомогою модуля Sanctions.

 


Vaxtor пропонує рішення для:


 
Паркінгу
Технологія запобігає несанкціонованому паркуванню, надсилає оповіщення при виявленні автомобілів, що занесені до чорного списку. Попереджає про прибуття VIP-відвідувачів, фіксує перевищення терміну перебування, управляє воротами та шлагбаумами, рахує трафік та аналізує інтенсивність руху.

Провоохоронних органів
Технологія VaxALPR розпізнає номерні знаки автомобілів, перевіряє їх за різними базами даних та надсилає сигнал тривоги в режимі реального часу. Усі номерні знаки зчитуються та записуються разом із метаданими: часовими мітками та GPS-координатами.
Стаціонарні камери малої потужності можуть встановлюватися на стовпах та контролювати дві смуги руху або широкі під’їзди. Для мобільного патрулювання чудово підходить Mobotix S74: оптичні модулі камери розміщуються зовні автомобіля і фіксують авто спереду і позаду поліцейського авто.
 

Приватних доріг
Vaxtor контролює затори. Реєструє та ідентифікує транспортні засоби на пунктах плати за проїзд. Фіксує транспортні засоби, що перевищують швидкість, ідентифікує небезпечні вантажі. Виявляє несанкціоноване використання смуги для автобусів/таксі, моніторить дорожній рух. Має вмонтовану систему WIM (зважування в русі).

Приватних територій
Система запобігає несанкціонованому паркуванню, фіксує частих відвідувачів території, стежить за трафіком ділянки в неробочий час. Контролює автостоянки на факт оплати паркування, фіксує порушників швидкісного режиму.

Логістики
Vaxtor безперервно контролює склади, відстежує транспортні засоби, що заїжджають на територію. Система керує парком вантажних автомобілів, відстежує та реєструє номери контейнерів та вантажних вагонів.
 

Розумного міста
Технології Vaxtor вміють аналізувати перевантаження транспортних засобів та дають змогу надавати дані про транспортні засоби з викидами CO2 в режимі реального часу. Система дає змогу графічно відображати динамічні схеми руху та робити графіки завантаженості транспортних засобів, які можуть впливати на здоров’я мешканців міста.
 

 

Переваги Vaxtor

Переваги Vaxtor

Переваги

 • Аналітичні модулі розроблені на 100 % фахівцями компанії;
 • Рівень розпізнавання перевищує 99 %, підтверджено незалежними тестами;
 • Швидкість, точність, гнучкість та незалежність від параметрів ПК;
 • Можливість вбудувати технології відеоаналітики безпосередньо в камери Mobotix 7серії, а також на ПК та Android-девайсах;
 • Підтримка розпізнавання номерів понад 150 країн;
 • Система розпізнає текст на латинському, тайському та арабському алфавітах;

Vaxtor спеціалізується виключно на технологіях оптичного розпізнавання символів (OCR) та номерних знаків (ALPR). Компанія має офіси на трьох континентах (Європа, Азія та Північна Америка) та забезпечує цілодобове обслуговування та технічну підтримку клієнтів.

 

 

Для клієнтів Konica Minolta

Для клієнтів Konica Minolta

 

Vaxtor AIN - Airplane Identification 

Програмне забезпечення розпізнає ідентифікаційні номери, видані ICAO і FAA, які розташовані на зовнішній стороні літаків і вертольотів. Багато приватних літаків і легких літаків не обладнані транспондером. Даний модуль допомагає ідентифікувати та відстежувати літаки в режимі реального часу: коли вони рухаються, злітають або приземляються. Це цінний інструмент, особливо для невеликих аеропортів з обмеженими людськими ресурсами.
Програмне забезпечення повідомляє додаткові метадані, як-от час і дата, на додаток до бортового номера літака. Ці дані допомагають покращити процеси та підвищити безпеку. Застосунок також надає значну підтримку в управлінні страхуванням і ланцюгом поставок, а також допомагає правоохоронним органам, відстежуючи несанкціоновані малі літаки.

Vaxtor License Plate Recognition 

Vaxtor LPR розпізнає номерні знаки з глобальним охопленням країн (латинські, тайські та арабські символи) на максимальній швидкості та на кількох смугах до 160 км/год.
За допомогою списку блокування чи дозволів можна конкретно визначити авторизовані, заблоковані чи обшукувані транспортні засоби. Наприклад, ворота або шлагбаум на під’їзній дорозі можуть відкриватися або блокуватися автоматично.

Vaxtor License Plate Recognition/Dangerous Goods

Даний модуль розпізнає номерні знаки з усього світу (латинські, тайські та арабські символи) на основі процесів глибокого навчання. У той же час програма виявляє номерні знаки небезпечних вантажів (згідно з «Європейською угодою про перевезення небезпечних вантажів, том 1»). Точність розпізнавання становить понад 99 відсотків.
Авторизовані, заблоковані або обшукувані транспортні засоби можуть бути спеціально визначені за допомогою списку блокування або дозволу. Наприклад, ворота або шлагбаум можна автоматично відкривати або блокувати на шляху доступу. Функцію «Небезпечні вантажі» можна використовувати, наприклад, для спеціального блокування маршрутів для перевезення небезпечних вантажів. Навіть у тунелях із відеоспостереженням функція завжди чітко вказує чи перебувають у тунелі транспортні засоби з небезпечними вантажами, та які небезпечні матеріали вони перевозять. 

Vaxtor UIC Railway Code Recognition App

Завдяки застосунку Vaxtor UIC Railway Code Recognition App, MOBOTIX пропонує економічно ефективне та потужне рішення для відеоаналітики на основі штучного інтелекту для своєї серії камер MOBOTIX 7 для розпізнавання 12-значних номерів вагонів і пасажирських вагонів Міжнародного союзу залізничних колій, які зазвичай називаються Коди або номери UIC. Розпізнавання та ідентифікація рухомого складу надають автоматизовані рішення для полегшення відстеження, контролю та документування вантажів і покращення видимості.

Центральні сфери застосування:
 • Автоматизація процесів
 • Автоматизований контроль доступу до станцій та інших вагонних терміналів
 • Скорочення часу очікування транспортних засобів на в'їздах і виїздах
 • Зниження витрат на персонал
 • Документація поставлених і вивезених вантажів
 • Процесна документація
 • Покращена простежуваність маршрутів і операцій вагонів
 • Автоматичне підтвердження відповідальності у разі пошкодження вагона (запис стану вагона за допомогою зображень з камери)
 • Відстеження контейнера
 • Поліпшення простежуваності маршрутів власних вагонів
 • Удосконалення документації часу перебування/часу обробки для місць зберігання транспортного маршруту
 • Прикордонний контроль
 • Поліпшення простежуваності вагонних маршрутів через національні кордони
 • Оптимізація процесу контролю/дослідження вагонів, що перевозяться
 • Скорочення часу очікування транспортних засобів у прикордонних районах/уникнення заторів

Vaxtor VaxOCR Container Code Recognition

Застосунок розпізнає коди вантажних контейнерів відповідно до ISO 6346 з точністю понад 99% і здійснює пошук окремих компонентів. Рішення в першу чергу рекомендовано для використання в сферах транспорту, логістики та правоохоронних органів.

 • Точність розпізнавання >99%
 • Події MOBOTIX через MxMessage
 • Два списки із збереженими кодами контейнерів для окремих дій (наприклад, надання доступу, спрацьовування тривоги тощо)
 • Час розпізнавання зазвичай становить 900 мс/контейнер (треба враховувати вимоги проекту щодо швидкості розпізнавання номерних знаків)
 • Коди контейнерів можна виявити, навіть коли контейнер або камера рухаються зі швидкістю до 20 км/год.
 • Інтегрований у програму інтерфейс Smart Data для пошуку даних із MxManagementCenter версії 2.4.3 або новішої (наприклад, для пошуку певних кодів контейнерів, навіть на кількох камерах)

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Щоби отримати експертну консультацію щодо вибору системи відеонагляду та відеоаналітики, заповніть, будь ласка, форму і ми зателефонуємо вам