Mobotix Hub

Гнучке програмне забезпечення для відеоспостереження

Поєднання якісного відеообладнання та систем відеоаналітики, що надає змогу автоматизувати процеси у різних галузях бізнесу


З 2016 року Konica Minolta є мажоритарним акціонером німецької компанії, виробника інтелектуальних відеорішень, Mobotix. За цей час компаніям вдалося значно збільшити базу клієнтів та розвинути свій бізнес. Тільки у Європі це партнерство залучило понад 70 клієнтів. Mobotix — німецька якість інфраструктури відеонагляду, що надає можливість інтегруватися з найсучаснішим програмним забезпеченням: Vezha, Lantec, Luxriot, Mobotix HUB та Mobotix APPs.


Mobotix HUB — платформа управління відео (VMS) для об’єктів будь-якого типу та розміру. Вона об’єднує всі елементи сучасних систем відеоспостереження — навіть у дуже складних структурах і на декількох об’єктах.


Як працює Mobotix HUB

Як працює Mobotix HUB
 1. Система має один центральний вузол для моніторингу та управління всіма компонентами;
 2. П’ять рівнів функціональності дають змогу зробити програмне забезпечення ефективним для об’єктів усіх типів і розмірів;
 3. Mobotix HUB підтримує понад десять тисяч відеопристроїв;
 4. Система вміє самостійно розпізнавати небезпечні ситуації та діяти згідно з запрограмованими діями.

 

Mobotix HUB L1


Програмне забезпечення має повну базову функціональність навіть у безкоштовній версії. Mobotix HUB L1 є рішенням для однієї локації та підтримує до восьми камер. Початкове рішення для невеликого об’єкта, де ваша система контролю знаходиться завжди в одному кліці від вас.

Mobotix HUB L2


Система підтримує до 48 камер однієї локації та є рішенням для невеликих підприємств. Mobotix HUB L2 легко інтегрує відео та плагіни в наявні бізнес-процеси. Підходить для роздрібних магазинів, автостоянок, невеликих офісних приміщень.
 

Mobotix HUB L3


Рішення для об’єктів середнього розміру. Система підтримує необмежену кількість камер, які можуть бути розміщені в різних локаціях. Програмне забезпечення дає змогу централізовано керувати серверами, камерами й користувачами системи. Mobotix HUB L3 підтримує резервне зберігання даних із камер, тож відеоматеріали зберігають незалежно від роботи мережі. Програмне забезпечення підходить для шкіл, музеїв, лікарень та виробничих приміщень.

Mobotix HUB L4


Призначений для контролю середніх та великих територій. Окрім наявних функцій Mobotix HUB L3, L4 надає доступ до відмовостійких серверів запису в разі збою мережі. MOBOTIX L4 дає змогу централізовано управляти необмеженою кількістю серверів, камер і користувачів системи. Програмне забезпечення підтримує багаторівневе розміщення, обробляє сигнали тривоги та має вбудовану підтримку відеостін. Це ідеальне рішення для відеоспостереження та аналізу в режимі реального часу: для складських приміщень чи стадіонів.

Mobotix HUB L5


Система управління відеозапису для великих об’єктів чи зон підвищеного рівня безпеки. Окрім централізованого керування серверами, камерами та користувачами системи, HUB L5 дає змогу керувати відеостіною, що забезпечує високоякісний огляд та аналіз території. Відмовостійкий сервер Mobotix HUB L5 є рішенням для компаній, що потребують цілодобовий доступ до відеозапису в режимі реального часу: наприклад аеропорти.

Переваги Mobotix HUB

Переваги Mobotix HUB
 1. Здатність інтегруватися з великою кількістю сторонніх додатків та плагінів.
 2. Зручний інтерфейс у єдиному моніторинговому центрі, що доступний до перегляду з вашого телефону, ноутбука чи комп’ютера.
 3. Можливість створювати багаторівневу мапу.
 4. Надійний захист даних за допомогою наскрізного шифрування.
 5. Можливість установки додаткових модулів Mobotix HUB для індивідуальних рішень специфічних потреб.
 6. Точне та детальне відеоспостереження навіть в умовах поганого освітлення.
 7. Мінімальні витрати на підтримання системи та її обслуговування.


Mobotix HUB — програмне забезпечення орієнтоване на кібербезпечне рішення для відеоспостереження. П’ять рівнів системи залежно від потрібної функціональності дають змогу ефективно організувати відеоспостереження, як для маленької кав’ярні, так і для аеропорту чи складу. Сумісність системи з багатьма пристроями та застосунками робить Mobotix HUB гнучкою системою, що масштабується разом із вашим бізнесом.

 

Ми на зв'язку

Ми на зв'язку

Щоби отримати експертну консультацію щодо вибору системи відеонагляду та відеоаналітики, заповніть, будь ласка, форму і ми зателефонуємо вам