Нова робота

2022 завершується, але… Робота кипить!

Римляни назвали місяць, що відтинав початок років, на честь свого давнього бога Януса — покровителя початку та кінця, а ще входів та виходів («двері» латиною «ianua»). Переступаючи поріг символічних дверей між груднем та січнем, роком старим та новим, в нашій волі залишити у 2022 те, що нас намагалося зламати, а у себе залишити все, що робило нас сильними й дало змогу вистояти й не схилити голови.

30.12.2022
7 хв 7 хв
Ключові слова
Зміст
Помітили, яке цікаве начебто звичне слово «залишити»? Це одне з так званих «слів-янусів», що в залежності від контексту набирають протилежного значення. Ми можемо щось десь залишити (позбавитися), але й можемо це собі залишити (набути). А ще ми позичаємо (беремо), коли нам важко, і позичаємо (даємо) тим, кому ще важче. Компанії злітають (падають) з п’єдесталу долі, або злітають (підносяться) до висот.

Це не проста гра слів: точка зору на події й обставини може змінювати наше ставлення до них, а вже правильний настрій, сильна воля й вчасно підставлене плече надійного партнера у змозі творити чудеса. Ми з вами плідно працювали весь важкий 2022, тож згадаймо про корисне й хороше!

До речі, про гарний сервіс, хмару, стійкість та оптимізацію бізнесу: якби ми мали дати одну відповідь на «питання друку, економії та взагалі» (майже як в «Путівнику Галактикою» Дугласа Адамса!), то це був би «аутсорсинг». Звісно, мова про аутсорсинг друку: комплексне рішення, що закриває всі потреби, пов'язані з друком документів в компанії. Тож якщо вам потрібен якісний безперебійний друк — це до нас.

Ми живемо в непростий час, коли маємо бути сильними, стійкими, водночас мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — вимушено через війну чи пандемію, а чи з інших причин, — звичне явище для багатьох компаній, що в Україні, що по всьому світі. Ключ до продуктивної роботи — наскільки ефективно побудована віддалена комунікація між членами розпорошеної команди.


Прочитайте також: 7 порад для ефективного управління віртуальними командами.

Коли мова заходить про цифровізацію документообігу, на думку одразу спадає хиткий компроміс, на який йшли компанії заради низької вартості й «традиції» (у цьому випадку це евфемізм, що маскує лінощі, безпечність й безвідповідальність). Йдеться про сервіси російського походження, які використовувались для документообігу в українських компаніях до війни, і які були й залишаються непрофесійними, неспеціалізованими, небезпечними. Ці рішення досі наражають організації по всій Україні на небезпеку. Ми розібралися, чому від них конче необхідно відмовитися і чим їх замінити.
 
Прочитайте також: Цифрова трансформація — це розвиток вашого бізнесу для збереження конкурентоспроможності. І це не страшно.Безпека бізнесу — це основа виваженої стратегії, яка підштовхне до вибору правильних рішень. Втрата даних може призвести до катастрофічних наслідків. Тож важливо інвестувати в захист — в організацію резервного копіювання. Резервне копіювання повинно не тільки захищати всі ваші важливі файли та теки, але й синхронізувати дані та швидко відновлювати їх у разі виникнення збоїв. Про це більше в нашому блозі.


А ще багато дійсно корисного про інтелектуальне управління інформацією, знаннями компанії, документообіг і документообмін:


Звісно, що за очікування Нового року та без обережних виважених передбачень. Наші колеги з Європи написали про п’ять ключових тенденцій, які визначатимуть цифрове робоче місце у 2023 році. Україна кров’ю оновлює збляклі стрічки у своєму європейському родоводі — й це, звісно, не могло не вплинути на тренди.
 Нехай ваш бізнес буде у хмарі, а українське небо — безхмарним.
 
Дайджест