Запуск новенької системи для друку AccurioPrint С4065 в агенції Рекорд-Центр, Біла Церква

Біла Церква, Україна | 17 жовтня 2023

Розповідаємо, як в агенції “Рекорд-Центр” придбали кольорову систему для друку AccurioPrint С4065 з розтермінуванням від Konica Minolta


ПП «Рекорд-Центр» — агенція, яка працює на ринку з 2002 року. Створюють креативи та супроводжують замовників від дизайну до реалізації будь-яких ідей. Мають понад 60 000 задоволених замовників, географія яких вийшла далеко за межі України.

«Рекорд-Центр» є найбільшою агенцією повного циклу в регіоні: друкують від візитівок до бордів. Найчастіше клієнти звертаються за друком візитівок, флаєрів, каталогів, листівок та прайсів. 
Одним із принципових пріоритетів компанії є забезпечення якісного сервісу та підтримки, щоби закривати потреби замовників якнайшвидше — з безперебійною роботою обладнання, зосередивши увагу на виробничих процесах.

Тому в компанії розглянули Konica Minolta як надійного партнера, який гарантує якісну сервісну підтримку. Обрали нову систему AccurioPrint С4065, а укладення сервісного контракту стало основою співпраці. Контракт надав компанії можливість отримувати навчання для операторів, технічну підтримку, а також превентивне та безперебійне забезпечення тонером, витратними матеріалами та запчастинами від компанії Konica Minolta.
 
Крім того, додатковою перевагою співпраці ПП «Рекорд-Центр» та Konica Minolta стало розтермінування оплати обладнання.
quotation marks

За нашої статистикою 8 з 10 підприємців зазнають болю від стандартних рішень друку.

Коломієць Тамара

директорка агенції

«За нашої статистикою 8 з 10 підприємців зазнають болю від стандартних рішень друку. Ми вважаємо, що наші клієнти та їхній бізнес — унікальні та робимо їх помітним разом! — коментує Коломієць Тамара, директорка агенції. — Нашим слоганом є «Створюємо бренди. Друкуємо мрії.»»
 
В агенції дуже задоволені швидкістю поставки, доставкою та безперебійним сервісом, адже з обладнанням Konica Minolta AccurioPrint С4065 дійсно можуть втілювати мрії своїх клієнтів.

Вам може бути цікаво

Вам може бути цікаво

Київ, Україна |

Konica Minolta Ukraine взяла участь у виставці друку та реклами REX-T-REX 2023. Звіт

15 та 16 листопада в Києві відбулася щорічна виставка друку та реклами. Щорічна, аж до 2020 року — через пандемію та розпал війни виставку декілька років не проводили. Тож, цьогорічний офлайн був ще більш бажаним та очікуваним для поліграфістів.