Домашній офіс очима дітей: Konica Minolta оголошує челендж

Європа | 6 квітня 2020

Переосмисліть домашній офіс разом зі своїми дітьми

Konica Minolta оголошує челендж та пропонує дітям своїх працівників, партнерів та клієнтів переосмислити домашній офіс в період карантину, спричиненого COVID-19.


Ситуація, що склалася в світі, а також посилення карантинних обмежень в Україні змінили звичне життя кожного. Більшість співробітників Konica Minolta, клієнтів та партнерів компанії вимушені залишатися вдома задля безпеки своїх близьких. Але робота з дому та перебування всієї сім’ї 24/7 в одному приміщенні — це випробування для всіх — і для батьків, і для дітей. 


Ми розуміємо обидва покоління, тому пропонуємо долучитися до челенджу “RETHINK HOME OFFICE WITH KIDS” та переосмислити домашній офіс зі своїми дітьми. 


Завдання

Згідно з умовами челенджу діти малюють своїх батьків за роботою вдома, скориставшись наданим шаблоном. Неважливо — це реальність чи плід дитячої уяви... дозволено все! Роботи можна поширити в соціальних мережах з тегами #stayathomeoffice та #rethinkhomeofficewithkids


Результат

За нашими припущеннями, діти будуть зайняті творчою справою, а батьки матимуть шанс спокійно попрацювати годину-дві. 


Давайте поглянемо, як виглядає справжній домашній офіс очима наших дітей. 


Завантажте та роздрукуйте шаблон для участі в челенджі

Поділіться світлинами своїх робіт в соціальних мережах з хештегами #stayathomeoffice та #rethinkhomeofficewithkids

Завантажити шаблон
Домашній офіс очима дітей

Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.