Платформа Nintex стала лідером серед інших low-code BPM-систем

Світ | 1 жовтня 2021

Nintex став лідером у звіті ITRG SoftwareReview Low-Code Business Process Management Data Quadrant. Серед інших визнаних постачальників — Appian, ServiceNow та Microsoft.


Результати звіту Low-Code Business Process Management Data Quadrant. повністю ґрунтуються на відгуках кінцевих користувачів та відгуках від ІТ та бізнес-фахівців, які щодня користуються продуктами. У звіті оцінювали кожного постачальника у кількох категоріях, що стосуються як продукту, так і досвіду постачальників.


Що таке Low-code Business Process Management

Low-code платформи для управління бізнес-процесами (BPM) поєднують в собі інструменти та потужні можливості для прискорення розробки надійних автоматизованих рішень для бізнес-процесів. Low-code інструменти BPM призначені для ширшого кола користувачів, ніж більш традиційні BPM-рішення, які часто залежать від призначеного для користувача коду і тривалих циклів розробки.

Компанії, які шукають low-code BPM платформи, зазвичай зацікавлені в програмному забезпеченні для керування та автоматизації наскрізних процесів, що поєднують в собі автоматизацію робочих процесів, роботизацію процесів (RPA), розробку користувальницького інтерфейсу, інтеграцію даних, а також вбудовані засоби управління і контролю безпеки, такі як відстеження аудиту, управління завданнями та багато іншого.
 

Чому Nintex отримав визнання

Nintex зайняв провідну позицію у квадранті лідерів з сумарною композитною оцінкою 8,3 / 10, отримавши найвищі оцінки в категоріях за функції продукту, простоту впровадження і підтримку постачальника.

Клієнти Nintex відзначили високу якість функцій, які є частиною Nintex Process Platform — зокрема, простоту впровадження і можливості автоматизації на основі готового коду.

Nintex посів перше місце в наступних категоріях:
  • Співвідношення вартості до цінності
  • Готовність рекомендувати платформу
  • Якість функцій
  • Простота впровадження
  • Простота налаштування
  • Проєктування робочих процесів
  • Low-code автоматизація
  • Дозволи та управління
  • Підтримка мобільних пристроїв

Ми пишаємося міцними відносинами, які будуємо з нашими клієнтами — особливо з професіоналами, які використовують наше програмне забезпечення кожен день. Особливо пишаємося позитивними відгуками, які вони залишають про роботу з нашою командою.

Завантажити повний звіт

Керуйте бізнес-процесами з Nintex

Це повнофункціональна платформа, яка здатна прискорити цифрову трансформацію вашої компанії.

👌🏻 Створюйте прості схеми процесів відповідно до потреб співробітників
👌🏻 Автоматизуйте ручну, повторювану роботу
👌🏻 Керуйте учасниками та постійно вдосконалюйте процеси

Ми в Konica Minolta консультуємо, впроваджуємо і підтримуємо рішення на платформі Nintex. Допоможемо вам розробити, стандартизувати й вдосконалити будь-які бізнес-процеси.

Запланувати демо
Читати блоги

Що таке оптичне розпізнавання символів (OCR)

Одна з найбільших проблем, що стоїть на перешкоді повноцінній цифровізації багатьох компаній та організацій пов'язана...

Інструменти
28.11.2021

Небезпечна безтурботність: чому потрібна негайна «дерусифікація» систем відеоспостереження

Фахівці Konica Minolta Ukraine знають як убезпечити ваш бізнес від наслідків використання російських рішень...

Безпека
21.04.2022

Як створити цифрове робоче місце для ефективної роботи розпорошеної команди

Ми живемо в час, коли ми маємо бути мобільними та гнучкими. Робота поза офісом — звичне явище для багатьох компаній...

Робоче місце
22.04.2022