Нова платформа FIERY FS500 DFE розширює можливості друку для Konica Minolta AccurioPrint C750i

Європа | 12 липня 2022

Electronics For Imaging, Inc (EFI) та Konica Minolta Business Solutions Europe розширили своє партнерство, щоби полегшити клієнтам виробництво професійних кольорових відбитків, а отже повернути можливість такого друку самотужки. Серія Konica Minolta AccurioPrint C750i для підвищення продуктивності керується цифровим інтерфейсом EFI™ Fiery IC-420 v2 (DFE) на новітній платформі Fiery FS500, надаючи користувачам прості інтуїтивно зрозумілі інструменти для швидкого, ефективного та економічного друку професійної якості й персоналізованих документів в офісах чи на робочому місці.


DFE включає інтуїтивно зрозумілу технологію Fiery TrueBrand™, потужну нову функціональність, яка вирішує одне з найпоширеніших завдань офісного друку — точне відтворення корпоративних фірмових кольорів за допомогою застосунків Microsoft Office.

quotation marks

Ми продовжуємо надавати клієнтам більше функціональних можливостей завдяки довгостроковій співпраці з EFI та новій платформі Fiery DFE

Андре Статкус

Senior Product Manager Professional Printing, Konica Minolta Business Solutions Europe

«Разом EFI та Konica Minolta пропонують клієнтам інновації, які підвищують цінність їхньої повсякденній роботі, особливо після впровадження Fiery TrueBrand уперше — простий у використанні інструмент може стати важливим рішенням для збереження ідентичності бренду корпорацій в офісних документах. Fiery дає змогу легко та швидко отримувати приголомшливі кольорові відбитки, включно з можливістю точно та швидко друкувати великі чи складні файли PowerPoint, а також ті PDF-файли, для яких критично важлива точне передавання кольору».

Крім того, з новим Fiery IC-420 v2 користувачі можуть легко:

  • Друкувати точні фірмові кольори з застосунків Microsoft Office у кілька «клаців» за допомогою Fiery TrueBrand, не потребуючи глибоких знань про передавання кольору.
  • Підвищити продуктивність завдяки простому інтуїтивно зрозумілому способу друку бізнесових документів лише за декілька клаців з Fiery, щоби витрачати менше часу на друк файлів і більше часу на виконання роботи.
  • Друкувати професійно оформлені документи самостійно, не бувши експертом із додрукарської підготовки. Опція Fiery JobExpert™ виявляє такі елементи дизайну, як прозорість, на́друк, плашкові кольори та вбудовані профілі, щоби автоматично застосовувати правильні параметри друку, гарантуючи правильність результату.
  • Швидко та легко робити фінішну обробку готових матеріалів для друку, наприклад збирання кількох файлів в один буклет.
  • Друкувати персоналізовані документи без потреби в послугах сторонніх дизайнерів або у витратах на друк, а також швидше реагувати на потреби ринку в ефективних комунікаційних матеріалах за допомогою Fiery FreeForm™ Create — інтуїтивно зрозумілого, безплатного застосунку для друку зі змінними даними (VDP), відзначеного кількома нагородами.
  • Складати найкраще враження від надрукованих документів за допомогою Fiery Edge™ — найновішої технології профілювання кольору, яка прямо «з коробки» забезпечує покращення передавання кольору та якості.

 

На додаток до операційних покращень із новою платформою Fiery FS500 DFE, клієнти отримують вигоду від оптимізованих та високоефективних засобів контролю та керування з останньою версією 6.7 Fiery Command WorkStation®, найпоширенішим у галузі інтерфейсом керування завданнями цифрового друку.

«Новий IC-420 v2 DFE містить багато додаткових інструментів для підвищення продуктивності, які надають бізнесовим користувачам можливість створювати документи професійного вигляду всіх типів: від інформаційних бюлетенів і листівок до брошур чи персоналізованих повідомлень тощо», — зазначив Джон Гензе, віцепрезидент із продажів та маркетингу, EFI Fiery. «Використовуючи наші значні технологічні інновації та досвід у сфері цифрового друку, ми створили потужне, інтуїтивно зрозуміле рішення, яке дозволяє офісним або корпоративним клієнтам повернути собі можливість самостійного друку. У такий спосіб клієнти можуть зменшити витрати, пов’язані з аутсорсингом, і підвищити продуктивність, водночас збільшуючи гнучкість і контроль за дотриманням планів».

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Контакти для ЗМІ

Контакти для ЗМІ

Ірина Годованюк

iryna.hodovaniuk@konicaminolta.ua

Чернівці, Україна |

У Druk.cv інвестували в обладнання, щоби потроїти обсяги друку після війни

В чернівецькій друкарні Druk.cv придбали професійну друкарську машину Konica Minolta AccurioPress C4070. Це перша професійна друкарська машина, інстальована за останні два місяці в Україні. За словами власників, в компанії мають на меті вийти на...