Konica Minolta запускає Box Defect Detection та продовжує розробляти інтелектуальні відеорішення

Європа | 20 серпня 2020

Konica Minolta продовжує розширювати свій портфель послуг у сфері інтелектуальних відеорішень та запускає рішення "Box Defect Detection" для перевірки якості контейнерів для транспортування на виробництві та у логістиці. Під час кризи коронавірусу Konica Minolta продемонструвала переваги відеорішень Mobotix IoT для забезпечення безпеки тимчасово порожніх офісних будівель та виявлення підвищеної температури тіла людей. Тепловізійні відеорішення – це ключ до виявлення непередбачуваних ситуацій з метою збереження безпеки приміщень та охорони здоров’я. Важливість та попит на такі рішення можна оцінити проаналізувавши ріст Konica Minolta на ринку Європи: їх активно використовують понад 400 клієнтів з 23 країн.


Рішення для виявлення дефектів контейнерів від Konica Minolta є унікальним та забезпечує можливість візуальної перевірки якості товарів на виробництві та при транспортуванні. В основі рішення: технологія штучного інтелекту для перевірки якості поверхонь та камери Mobotix IoT, що виявляють дефекти та аномалії контейнерів. Наприклад, якщо система помітила на виробничій лінії забруднену коробку для транспортування, вона оцінює ступінь її пошкодження та сповіщає про це відповідальну особу, що, в свою чергу, прибирає контейнер з лінії та відправляє для очищення. Рішення Box Defect Detection буде доступне клієнтам у жовтні 2020.

Konica Minolta запускає рішення Box Defect Detection для перевірки якості контейнерів для транспортування на виробництві та у логістиці

Konica Minolta довела, що інтелектуальні відеорішення, як-от системи захисту приміщень, запобігають несанкціонованому проникненню грабіжників та вандалів у порожні офіси та виробничі приміщення в часи віддаленої роботи та негайно запускають систему тривоги.

 

Крім того, тепловізійні камери можуть визначати підвищену температуру тіла. Коли людина потрапляє в об’єктив відеокамери в офісах чи інших приміщеннях, теплові зображення аналізуються - система виявляє відхилення виміряної температури від заданої. Це допомагає попередити людину та її оточення про можливість поширення інфекції та необхідність вжити відповідних заходів безпеки. Такі рішення оптимізують процеси контролю доступу до приміщення у часи пандемії, а також мінімізують контакти здорових людей з потенційно інфікованими в організації чи будь-якому громадському місці. Також це значно заощаджує ресурси, що витрачаються на моніторинг та спостереження.

 

З метою подальшого збільшення точності вимірювання температури тіла, Konica Minolta розробила додаток "Temperature Screening App" для тепловізійної камери MOBOTIX, що буде розпізнавати певні ділянки шкіри та обличчя. Додаток також буде доступний у жовтні 2020.

 

Слідуючи концепції "Розумне робоче місце", Konica Minolta впроваджує комплексне робоче місце, що поєднує людей, пристрої та робочий простір. Компанія гарантує, що робоче місце безпечне, відповідає нормативам, відмовостійке та надійне, а також дбає про те, щоби працівники мали усю необхідну інформацію та процеси під рукою.

quotation marks

Konica Minolta прагне використовувати свої знання та продукти для вирішення проблем бізнесу та співробітників, для забезпечення їх надійного функціонування. Більш того, відеорішення є частиною розумного робочого місця. За допомогою наших теплових камер IoT ми сприяємо захисту співробітників та робочого місця, мінімізуючи ризики та виникнення критичних ситуацій.

Сінтаро Інуе

Senior Manager Video Solution Service, Konica Minolta Business Solutions Europe


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво