Konica Minolta випускає гібридний варіант Dispatcher Paragon Cloud

Європа | 22 вересня 2022

Dispatcher Paragon Cloud тепер доступний у вигляді гібридної системи — повідомляє Konica Minolta Business Solutions Europe. Раніше, у лютому 2022 року компанія запустила Dispatcher Paragon Cloud як суто хмарну систему для організацій, які бажають перенести управління друком у хмару.


Перемістивши інфраструктуру друку та управління нею в хмару з Dispatcher Paragon, замовники зможуть істотно скоротити витрати на ІТ та зменшити сукупну вартість експлуатації сервісів друку, поліпшити безпеку інформації й даних, а також знизити навантаження на свої ІТ-відділи.
 
Для того, щоби задовольнити індивідуальні потреби клієнтів, Konica Minolta запропонувала Dispatcher Paragon у двох варіантах: суто хмарну, а також гібридну систему, доступну відтепер для замовлення. Гібридна версія є ідеальним рішенням для організацій, чия політика роботи з даними передбачає, що жодні дані не можуть залишати локальну корпоративну мережу, але які прагнуть водночас користуватися перевагами хмарного управління друком.
 
У гібридній системі між пристроями друку та сервером встановлюється граничний пристрій, який з’єднує пристрої друку з хмарою. Цей пристрій контролює завдання друку і відправляє в хмару тільки метадані, але не самі дані друку, які залишаються на місці.
 
Оскільки передаються лише метадані, це призводить до зниження навантаження на мережу, завдяки чому завдання друку надсилаються в хмару й оброблюються швидше. Це робить гібридну модель особливо привабливою для підприємств із нестабільним доступом до інтернету.
 
Як і в разі повністю хмарної системи, її гібридна версія також гарантує цілковите шифрування даних, і, як і із суто хмарним варіантом, клієнти можуть перенести управління друком у хмару за лічені хвилини, а встановлення займе максимум 15 хвилин, що є величезною перевагою над локальними рішеннями, розгортання яких іноді може тривати днями.

Більше новин

Більше новин

Konica Minolta визнали лідером зі сталого розвитку у всесвітньому рейтингу IDC MarketScape 2023

Konica Minolta визнали лідером у дослідженні IDC MarketScape: Оцінка світових постачальників послуг друку у сфері сталого розвитку за 2023 рік (документ № US49892223, грудень 2023 року). У звіті IDC MarketScape зазначено: "Організаціям варто...