Konica Minolta Ukraine уклала партнерство з компанією USSI

Київ, Україна | 16 березня 2021

Konica Minolta Ukraine підписала ексклюзивний контракт з виробником програмно-апаратного комплексу "INNI", компанією Union Solution Security Integrator.


INNI — це ситуаційна платформа, яка дозволяє об’єднувати різноманітні системи:  охоронну, контролю доступу, контролю ваги, сканування QR- та штрих-кодів, позиціювання працівників за допомогою радіоміток RTLS, відеонагляду, а також системи обліку операцій, як-от 1С, SAP тощо.

"Тепер ми зможемо впроваджувати рішення зі складною логікою, як-от електронна черга в логістиці, — розповідає менеджер з розвитку Mobotix в Україні, Мирослав Горошко. — Ба більше, ми не обмежені інтеграцією з конкретними виробниками та можемо гнучко підлаштувати власні рішення до будь-яких наявних чи бажаних замовником систем."

quotation marks

Тепер ми зможемо впроваджувати рішення зі складною логікою, як-от електронна черга в логістиці

Мирослав Горошко

Менеджер з розвитку Mobotix в УкраїніЗа словами Мирослава Konica Minolta не буде продавати залізні коробки для відеоспостереження, адже має на меті впроваджувати виключно комплексні рішення, що об’єднують систему відеонагляду з іншими системами та якісно впливають на бізнес-процеси компаній клієнтів.

Прикладами такого комплексного рішення є поєднання аналітичного модуля для розпізнавання облич з платіжною системою, яке наразі тестується в одному з банків, а також рішення для інтелектуального таргетування реклами на вуличних екранах на основі аналізу зовнішності людини.
Всі ці рішення найближчим часом будуть впроваджені та доступні для демонстрації  у шоурумі Konica Minolta Ukraine.
 

Про Union Solution Security Integrator

Основним напрямком USSI є розробка та впровадження комплексних рішень систем безпеки, систем промислової автоматизації, телекомунікаційних інфраструктур, створення центрів обробки та зберігання даних, надання комплексного сервісу і технічної підтримки систем різного напрямку.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.