Konica Minolta Ukraine уклала партнерство з компанією USSI

Київ, Україна | 16 березня 2021

Konica Minolta Ukraine підписала ексклюзивний контракт з виробником програмно-апаратного комплексу "INNI", компанією Union Solution Security Integrator.


INNI — це ситуаційна платформа, яка дозволяє об’єднувати різноманітні системи:  охоронну, контролю доступу, контролю ваги, сканування QR- та штрих-кодів, позиціювання працівників за допомогою радіоміток RTLS, відеонагляду, а також системи обліку операцій, як-от 1С, SAP тощо.

"Тепер ми зможемо впроваджувати рішення зі складною логікою, як-от електронна черга в логістиці, — розповідає менеджер з розвитку Mobotix в Україні, Мирослав Горошко. — Ба більше, ми не обмежені інтеграцією з конкретними виробниками та можемо гнучко підлаштувати власні рішення до будь-яких наявних чи бажаних замовником систем."
quotation marks

Тепер ми зможемо впроваджувати рішення зі складною логікою, як-от електронна черга в логістиці

Мирослав Горошко

Менеджер з розвитку Mobotix в УкраїніЗа словами Мирослава Konica Minolta не буде продавати залізні коробки для відеоспостереження, адже має на меті впроваджувати виключно комплексні рішення, що об’єднують систему відеонагляду з іншими системами та якісно впливають на бізнес-процеси компаній клієнтів.

Прикладами такого комплексного рішення є поєднання аналітичного модуля для розпізнавання облич з платіжною системою, яке наразі тестується в одному з банків, а також рішення для інтелектуального таргетування реклами на вуличних екранах на основі аналізу зовнішності людини.
Всі ці рішення найближчим часом будуть впроваджені та доступні для демонстрації  у шоурумі Konica Minolta Ukraine.
 

Про Union Solution Security Integrator

Основним напрямком USSI є розробка та впровадження комплексних рішень систем безпеки, систем промислової автоматизації, телекомунікаційних інфраструктур, створення центрів обробки та зберігання даних, надання комплексного сервісу і технічної підтримки систем різного напрямку.


Європа |

MOBOTIX стратегічно розширюється, приєднавши компанію Vaxtor Group

Компанія MOBOTIX, мажоритарним акціонером якої є Konica Minolta, продовжує стратегічне розширення та зміцнює свій операційний бізнес, уклавши офіційну угоду про придбання іспанської компанії Vaxtor Group (Vaxtor), провідного постачальника...