Konica Minolta та Plockmatic стали партнерами у проекті PowerSquare 160

Світ | 19 червня 2019

Konica Minolta оголосила нове партнерство з Plockmatic Group з метою продажу системи для створення брошур PowerSquare 160. Окрім стандартних форматів система може виробляти тристоронні обрізані квадратні складені буклети A4 формату.


Компанія уклала нове партнерство з Plockmatic Group, оскільки компанія націлена на зростання можливостей задля задоволення потреб клієнтів середнього та високого рівнів на ринку комерційного друку.

Портфель пристроїв фінішної буклетної обробки компанії Konica Minolta поповнився Plockmatic PowerSquare 160, який наразі складається з шести систем і буде використовуватися разом з інтерфейсом MK-737 для серії AccurioPress C6100.

Plockmatic PowerSquare 160 використовується для задоволення вимог до цифрових друкованих виробів. До них відносяться журнали моди, меню, продуктові мануали, корпоративні брошури, кастомізовані каталоги, рекламні матеріали та все більш популярний книжковий формат A4, а також друк банерів або робота з довгим листом. Середні та великі друкарні є ключовими клієнтами.

Plockmatic Group, що базується в Швеції, є партнером Konica Minolta з 2016 року, коли була успішно представлена SD-500. Новий Plockmatic PowerSquare 160 може виробляти тристоронні обрізані квадратні складені буклети A4 формату на додаток до стандартних форматів, які можна налаштувати відповідно до потреб.

Якщо в комплект входить двосторонній тример, система може виробляти книги до 200x105 мм в онлайн-режимі і A6 в режимі ручної подачі. Plockmatic PowerSquare 160 також має унікальну систему подачі паперу, яка забезпечує точний контроль, а система управління включає дистанційну діагностику для профілактичного обслуговування. Підтримку та обслуговування буде надано Konica Minolta у межах власних каналів збуту.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво