Konica Minolta та Plockmatic стали партнерами у проекті PowerSquare 160

Світ | 19 червня 2019

Konica Minolta оголосила нове партнерство з Plockmatic Group з метою продажу системи для створення брошур PowerSquare 160. Окрім стандартних форматів система може виробляти тристоронні обрізані квадратні складені буклети A4 формату.


Компанія уклала нове партнерство з Plockmatic Group, оскільки компанія націлена на зростання можливостей задля задоволення потреб клієнтів середнього та високого рівнів на ринку комерційного друку.

Портфель пристроїв фінішної буклетної обробки компанії Konica Minolta поповнився Plockmatic PowerSquare 160, який наразі складається з шести систем і буде використовуватися разом з інтерфейсом MK-737 для серії AccurioPress C6100.

Plockmatic PowerSquare 160 використовується для задоволення вимог до цифрових друкованих виробів. До них відносяться журнали моди, меню, продуктові мануали, корпоративні брошури, кастомізовані каталоги, рекламні матеріали та все більш популярний книжковий формат A4, а також друк банерів або робота з довгим листом. Середні та великі друкарні є ключовими клієнтами.

Plockmatic Group, що базується в Швеції, є партнером Konica Minolta з 2016 року, коли була успішно представлена SD-500. Новий Plockmatic PowerSquare 160 може виробляти тристоронні обрізані квадратні складені буклети A4 формату на додаток до стандартних форматів, які можна налаштувати відповідно до потреб.

Якщо в комплект входить двосторонній тример, система може виробляти книги до 200x105 мм в онлайн-режимі і A6 в режимі ручної подачі. Plockmatic PowerSquare 160 також має унікальну систему подачі паперу, яка забезпечує точний контроль, а система управління включає дистанційну діагностику для профілактичного обслуговування. Підтримку та обслуговування буде надано Konica Minolta у межах власних каналів збуту.


Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво