Konica Minolta представляє нові принтери bizhub C3120i та bizhub C3100i для продуктивної роботи з дому

Лангенхаген, Німеччина | 20 жовтня 2022

Konica Minolta Business Solutions Europe оголосила про запуск двох доступних, компактних та простих у використанні кольорових пристроїв формату А4 — bizhub C3120i та bizhub C3100i, — які ідеально підходять для підвищення продуктивності домашніх офісів.


Компактні та легкі

Події останніх років призвели до того, що багато домівок довелося пристосовувати для роботи та навчання. Обидва нові пристрої займають мало місця завдяки невеликим розмірам (41 x 43 см) і малій вазі, що робить їх універсальними, особливо в умовах обмеженого простору. Крім того, у режимі готовності вони працюють без шуму, тому принтери ненав’язливі, де б не були розташовані.

 

Прості у встановленні та під'єднанні

Надзвичайно просте встановлення, налаштування та управління забезпечують швидку роботу, з можливістю збереження бажаних налаштувань для легкого доступу. Панель управління можна перемістити у вертикальне положення, що дуже зручно, коли ви сидите поруч із пристроєм.

 

Обидва принтери підтримують усі технології, необхідні для ефективної мобільної роботи з офісу вдома. Є підтримання як Android (Mopria), так і iOS (AirPrint), а також під'єднання для друку/сканування через NFC. Крім того, спеціальний застосунок Mobile Print можна використовувати для друку, копіювання, сканування та надсилання факсу зі смартфона або планшета. З допомогою bizhub C3120i документи та фотографії можна відправляти на друк безпосередньо з комп’ютера через Wi-Fi (в стандартній комплектації) або через спеціальний USB-порт на кожному пристрої, який забезпечує попередній перегляд файлу перед друком.

 

За допомогою вбудованої функції корекції перекосу користувачі можуть відкоригувати фото сторінок книг або журналів, зроблених на смартфон, і видрукувати рівне пропорційне зображення.

 

Захищають конфіденційні документи

Для убезпечення конфіденційної чи секретної інформації завдання друку можуть бути захищені паролем і тимчасово збережені (кожна машина має пам’ять 512 МБ), а надруковані будуть тільки після введення пароля на сенсорній панелі.

 

Підвищують продуктивність

У лотку можна зберігати до 250 аркушів, що зменшує потребу в перезавантаженні під час друку великих накладів. Принтер може друкувати на папері щільністю від 60 до 176 г/м2, що робить його ідеальним вибором для виготовлення широкого спектра різноманітної друкованої продукції. Завдяки двосторонньому друку та трьом рівням щільності тонера (легкий, легший, найлегший) можна зменшити витрати паперу та тонера. Крім того, обидва пристрої будуть нагороджені в Німеччині знаком «Blue Angel Mark» за стандартом DE-UZ 219, який визначає екологічно чисту продукцію. 

Пристрої споживають дуже мало енергії, адже показник TEC Value становить лише 0,38 кВт·год/тиждень.

 


quotation marks

У всьому світі Konica Minolta визнана лідером ринку та інноватором у сфері друку та рішень, що створюють цифрове робоче місце. Ці компактні, високотехнологічні та доступні за ціною принтери ідеально підходять для людей, які працюють та/або навчаються в домашніх умовах і потребують невеликого, надійного та високофункціонального пристрою.

Олаф Лоренц

Head of International Marketing Division, Konica Minolta Business Solutions Europe

Моделі bizhub C3120i та bizhub C3100i доступні вже зараз.
 

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Світ |

M-Files презентував свій новий користувацький інтерфейс

Компанія M-Files, провідний постачальник послуг з управління інформацією й партнер Konica Minolta, презентувала оновлений користувацький інтерфейс для настільних комп’ютерів із поліпшеним компонуванням, що покращує зручність роботи з документами...