Konica Minolta отримала нагороду Red Dot Award: Product Design 2019

Світ | 20 червня 2019

Red Dot Award - одна з найбільших премій з дизайну у світі з понад 60-річною історією

Компанія отримала нагороду Red Dot Award: Product Design 2019 за оптичний планетарій Cosmo Leap Σ та кольоровий аналізатор для вимірювання дисплеїв CA-410


Cosmo Leap Σ - оптичний планетарій
Завдяки компактній структурі, що включає оптичну технологію, гармонійно поєднується з космічним простором. Cosmo Leap Σ може спроектувати зоряне небо подібне до Infinium Σ - флагманському оптичному планетарію Konica Minolta, розробленому для відтворення красивих фіксованих зірок, що світяться на нічному небі.


CA-410 - кольоровий аналізатор для вимірювання дисплеїв 

Розроблений для професійного використання, цей оптичний пристрій може використовуватися в різних вимірювальних середовищах, адже має відмінну текстуру і міцність. Оптичний вимірювальний прилад дозволяє швидко оцінювати продуктивність телевізорів і дисплеїв смартфонів.


Red Dot Award - одна з найбільших премій з дизайну у світі з понад 60-річною історією. Її організовує Design Zentrum Nordrhein Westfalen в Ессені, Німеччина. Номінація проводиться у трьох категоріях: промисловий дизайн, комунікаційний дизайн та концептуальний дизайн. У 2019 році у категорії “Промисловий дизайн” було зареєстровано понад 5500 заявок з 55 країн.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво