Konica Minolta отримала нагороду Red Dot Award: Product Design 2019

Світ | 20 червня 2019

Red Dot Award - одна з найбільших премій з дизайну у світі з понад 60-річною історією

Компанія отримала нагороду Red Dot Award: Product Design 2019 за оптичний планетарій Cosmo Leap Σ та кольоровий аналізатор для вимірювання дисплеїв CA-410


Cosmo Leap Σ - оптичний планетарій
Завдяки компактній структурі, що включає оптичну технологію, гармонійно поєднується з космічним простором. Cosmo Leap Σ може спроектувати зоряне небо подібне до Infinium Σ - флагманському оптичному планетарію Konica Minolta, розробленому для відтворення красивих фіксованих зірок, що світяться на нічному небі.


CA-410 - кольоровий аналізатор для вимірювання дисплеїв 

Розроблений для професійного використання, цей оптичний пристрій може використовуватися в різних вимірювальних середовищах, адже має відмінну текстуру і міцність. Оптичний вимірювальний прилад дозволяє швидко оцінювати продуктивність телевізорів і дисплеїв смартфонів.


Red Dot Award - одна з найбільших премій з дизайну у світі з понад 60-річною історією. Її організовує Design Zentrum Nordrhein Westfalen в Ессені, Німеччина. Номінація проводиться у трьох категоріях: промисловий дизайн, комунікаційний дизайн та концептуальний дизайн. У 2019 році у категорії “Промисловий дизайн” було зареєстровано понад 5500 заявок з 55 країн.


Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво