Konica Minolta запустила платформу рішень MOBOTIX 7

Європа | 25 листопада 2019

Підвищення стандартів завдяки штучному інтелекту та глибинному навчанню: Konica Minolta запускає платформу рішень MOBOTIX 7

Konica Minolta робить черговий великий крок у галузі інтелектуальних відеотехнологій. Компанія запускає платформу інтелектуальних рішень MOBOTIX 7 та камеру інтернету речей M73 для використання з нею. Останнє покоління камер MOBOTIX пропонує повністю новий набір функцій та програмних рішень на основі глибинного навчання. Це відкриває нові можливості, що сягають далеко за межі традиційного відеоспостереження. M73 поставляється з більш ніж 15 застосунками, інтегрованими в програмне забезпечення камери, що може бути використано для оптимізації бізнес-процесів практично в будь-якій галузі.


"MOBOTIX 7 — це потужна, децентралізована й безпечна відеосистема для інтернету речей, на базі модулів справжньої німецької якості з використанням глибокого навчання, що розроблена спільно з Konica Minolta. Платформа MOBOTIX 7 і її нова лінійка інтелектуальних застосунків зроблять революцію в багатьох процесах інтернету речей для наших клієнтів", — говорить Шинтаро Іноуе, старший менеджер сервісу рішень для відео, Konica Minolta Business Solutions Europe.


Змінюючи відеонагляд

Просто змішуючи різні комбінації трьох основних кольорів — червоного, зеленого й синього, — ви можете створити всі мислимі кольори на екрані. Ми застосовуємо цей принцип необмежених можливостей і гнучкості в нашій новій відкритій платформі відеосистеми MOBOTIX 7: безмежно масштабованій, інтелектуальній та модульній завдяки підтримці спеціалізованих застосунків. Сучасним інструментом, необхідним для реалізації таких можливостей, є наша високоякісна камера M73. Модель M73 встановлює цілковито нові стандарти для інтелектуальних відеотехнологій. Будьте натхненними!

Mobotix 7

Mobotix 7

Поліпшена ефективність і безпека

Комбінуючи датчики зображення та навколишнього середовища з аналітикою на основі штучного інтелекту, промислові підприємства можуть підвищити ефективність виробництва й покращити профілактичне обслуговування та протипожежні заходи. Для транспорту інтегроване розпізнавання облич, моніторинг дорожнього руху й розпізнавання об’єктів гарантують, що водії негайно дізнаватимуться про загрози, що підвищить безпеку водіїв, пасажирів та інших учасників руху.


M73: комплексна високопродуктивна відеосистема з попередньо встановленими застосунками

Нова камера MOBOTIX M73 для інтернету речей обладнана потужним процесором. Вона легко забезпечує роботу сучасних технологій, як от 4K з 30 кадрами на секунду чи 120 дБ WDR (широкого динамічного діапазону). Відповідно до сучасних вимог камера також відрізняється високою енергоефективністю. Не зважаючи на загальне енергоспоживання, що становить менш як 25 Вт (PoE+), кожна M73 являє собою повноцінну відеосистему, що оснащена відеореєстратором (DVR) на 8 ГБ, тому для її роботи не потрібні додаткові сервери або пристрої зберігання. Попередньо встановлені застосунки поставляються з 30-денною безоплатною пробною ліцензією; після закінчення цього терміну користувач зможе придбати потрібні ліцензії. Інтегровано виключно високоякісні професійні й партнерські рішення, перевірені та сертифіковані компанією MOBOTIX як ті, що відповідають найвищим стандартам якості й кібербезпеки.


Це відкриває незлічені можливості для використання. Наприклад, один зі застосунків для камер MOBOTIX може визначати, коли будівля переповнена людьми. У такому випадку камера негайно й автоматично активує механізми попередження  відвертання для уваги осіб, які хочуть потрапити в будівлю, щоб уникнути виникнення паніки та нещасних випадків. Можливості камери безмежні, тож платформа ідеально підходить для таких галузей, як будівництво, енергетика, цивільне будівництво, промисловість і виробництво, комунальні послуги, роздрібна торгівля, охорона здоров’я й освіта.


Фокус на інтелектуальних відеотехнологіях зі штучним інтелектом і глибинним навчанням

Наведені приклади показують, що інтелектуальне відеоспостереження означає значно більше, ніж просто відеозапис і його аналіз. Спільно з компанією MOBOTIX компанія Konica Minolta прагне розробити велику кількість інших рішень на основі штучного інтелекту для прогнозування подій та сприянню якнайшвидшого застосування ефективних контрдій, спрямованих на захист навколишнього середовища, будівель, систем, людей та тварин. MOBOTIX і M73 надають застосунки з такими функціями, як розпізнавання облич, характеристик, віку, настрою чи статі, а також спеціалізовані рішення на замовлення.


"MOBOTIX 7 відповідає потребам широкого спектра галузей, включно з транспортом, роздрібною торгівлею, промисловістю й комунальним господарством, а також вимогам протипожежного захисту", — каже Шинтаро Іноуе, додаючи: "Для виходу на ринок системи MOBOTIX повинні були мати найвищий рівень кіберзахисту відповідно до світових стандартів, таких як ONVIF".


З 2016 року Konica Minolta являється мажоритарним акціонером німецької компанії, виробника інтелектуальних відеорішень, MOBOTIX. За цей час компаніям вдалося значно збільшити базу клієнтів та розвинути свій бізнес. Тільки у Європі це партнерство залучило понад 70 клієнтів. До кінця 2019 заплановано вийти на ринки 21 країни світу. Обидві компанії націлені на подальший розвиток рішень із безпеки, а також розробку нових інтелектуальних продуктів, які поєднають досвід обох компаній заради успіху своїх клієнтів.

Відеорішення MOBOTIX

НІМЕЦЬКА ЯКІСТЬ. Реалізація проектів з безпеки будь-якого рівня складності

Більше про Mobotix
Mobotix 7