Konica Minolta презентує bizhub 225i — компактний пристрій для офісних потреб

Європа | 18 травня 2020

Konica Minolta представляє bizhub 225i для малих та середніх команд, а також робочих груп в компаніях. Це новий монохромний багатофункціональний пристрій А3 формату, що друкує зі швидкістю 22 сторінки А4 формату за хвилину. Навіть в маленьких офісах знайдеться місце для компактного bizhub 225i.


"Сьогодні надійний БФП — це основа для продуктивного робочого середовища. Надзвичайна зручність у використанні та широка функціональність bizhub 225i дозволяє дуже швидко впоратися з доволі тривалими "паперовими" задачами, залишаючи працівникам більше часу на виконання важливішого", — розповідає Євген Постольник, менеджер напрямку офісного друку Konica Minolta Ukraine.


bizhub 225i гнучкий: за потреби він може вміщувати до 1350 аркушів паперу, що дозволяє не витрачати час на поповнення запасів. До пристрою можна додати 5 лотків, де розмістити різні формати паперу для друку. bizhub 225i забезпечує легкий односторонній друк та, опціонально, друк документів у дуплексі.


Компактний принтер в стандартній комплектації забезпечує кольорове сканування. Він надсилає відскановані документи на email, на FTP та іншим компаніям, а також пропонує TWAIN сканування для повної мережевої інтеграції. Зі стандартною функцією сканування на USB (scan-to-USB), будь-який документ чи презентацію можна легко передати на USB накопичувач. Для зручного копіювання та сканування, bizhub 225i може бути оснащений додатковим пристроєм для двухсторонньої подачі документів, що дозволить сканувати паперові оригінали зі швидкістю до 55 сторінок за хвилину та автоматично подавати двухсторонні документи.


Завдяки своєму дизайну та тонеру Simitri HD, bizhub 225i відповідає найвищим екологічним стандартам. Він сертифікований в Німеччині знаком "Blue Angel", а значення TEC відповідає новим критеріям Energy Star 3.0.


Детальніше про пристрій тут.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

Вам також буде цікаво

Вам також буде цікаво