Konica Minolta оголошує про першу угоду щодо придбання цифрової системи для друку етикеток AccurioLabel 400 в Європі

Європа | 12 квітня 2023

Друкарня Imprimerie Coste & Fils, заснована в Обені (Ардеш), Франція, продовжує свою стратегію цифрової трансформації. Imprimerie Coste & Fils стала першою європейською компанією, яка інвестувала у цифрову систему для друку етикетки в рулоні AccurioLabel 400 від Konica Minolta, яка є лідером на ринку цифрового друку.


Ринок друку етикетки отримує значні можливості завдяки стрімкому переходу на короткі наклади та виробництво "точно в строк", де друкарні можуть забезпечити найвищу якість і хорошу рентабельність інвестицій.
 
Чотири роки тому компанія Imprimerie Coste & Fils інвестувала в друкарську машину AccurioLabel 230 від Konica Minolta та систему фінішної обробки GM DC330Mini, аби покращити та розширити спектр послуг, які вона пропонує своїм клієнтам. Нова інвестиція є ще одним прикладом динамічного розвитку ринку, на якому дедалі більше поліграфічних підприємств інвестують значні кошти в цифрове виробництво.
 
"Виробництво цифрової етикетки відкриває нові можливості для зростання нашого бізнесу, тому ми раді стати першим європейським власником системи AccurioLabel 400 від Konica Minolta", — сказав Ентоні Фамбон, співвласник компанії Imprimerie Coste & Fils разом зі своїм братом Ніколя. "Надійність, простота у використанні та відмінна якість друкарської продукції є основними причинами нашого рішення знову інвестувати в систему від Konica Minolta. Це справжній партнерський підхід; ми отримали поради та підтримку від досвідчених експертів Konica Minolta, які допоможуть у подальшому розвитку нашого бізнесу увтаких сегментах ринку, як виробництво етикеток".

quotation marks

"Ми бачимо низку можливостей для таких клієнтів, як Imprimerie Coste & Fils, які хочуть скористатися можливостями цифрового друку та нових галузей діяльності, що доступні лише завдяки цифровому виробництву. AccurioLabel 400 розширює можливості автоматизації, швидкості, гнучкості та можливостей передачі кольору. Ця система продовжує удосконалювати й переводити роботу з традиційних флексографічних і офсетних технологій".

Карстен Бамберґ

Senior Business Development Manager Industrial Printing, Konica Minolta Europe

Цифрова система для друку етикеток AccurioLabel 400 була представлена минулого травня. Ця система спрямована на збільшення ринкової частки у сегменті середніх і великих обсягів друку, що стрімко розвивається і налічує вже близько 3 000 пристроїв для друку етикеток.
 
Ключові особливості цієї системи — можливість використання білого тонера, підвищення продуктивності завдяки надвисокій швидкості друку до 39,9 м/хв, а також подальше зниження експлуатаційних витрат завдяки збільшеному терміну служби деталей та покращеній якості друку. AccurioLabel 400 доступний у 4-х та 5 кольорових конфігураціях.

Про Konica Minolta

 

Шлях Konica Minolta розпочався 150 років тому з прагнення інакше дивитися на світ і діяти відповідно такому баченню. Тому й сьогодні ми впроваджуємо інновації на благо суспільства та світу. Що наснажувало тоді — наснажує нас і зараз.


Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine (ДП «КОНІКА МІНОЛТА УКРАЇНА») з Києва (Україна) — дочірнє підприємство Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH (КОМПАНІЯ «КОНІКА МІНОЛТА БІЗНЕС СОЛЮШЕНЗ ЮРОП ГМБХ») з Лангенгагена (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc. з Токіо (Японія).


Konica Minolta сприяє цифровій трансформації, створює актуальні бізнесові рішення для своїх клієнтів — малого та середнього бізнесу, великих підприємств приватного та державного сектору, — та розв’язує проблеми, що постають перед суспільством. Усе завдяки унікальному досвіду в галузі обробки зображень, даних та прийняття рішень на основі даних.


Konica Minolta допомагає своїм клієнтам визначити та розкрити потенціал, який несе в собі цифровізація, та вийти на новий рівень цифрової зрілості організації, переосмисливши робоче місце. Для втілення концепції «Розумно організованого робочого місця» як постачальник комплексних ІТ-рішень Konica Minolta пропонує послуги керування «хмарою», ІТ та друком та рішення для відеоспостереження та відеоаналітики — для віддаленої роботи, спільної роботи, керування робочими процесами, автоматизації та безпеки. Konica Minolta має статус Microsoft Global Managed Partner з 2021 року.


Що стосується рішень для офісного друку, у «IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment» Konica Minolta визнано «світовим лідером трансформації друку». За даними InfoSource, уже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку виробничого друку у Європі. Компанія пропонує бізнесовий консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку.


Для дедалі більшої кількості організацій успіх сьогодні — це не лише вузьке визначення фінансового процвітання, а й захист довкілля, позитивний вплив на працівників і суспільство. Дотримуючись цілей сталого розвитку (ЦСР або «Глобальних цілей» — ключових напрямків розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку у 2015 році), Konica Minolta зобов’язалася послідовно реалізовувати стратегію досягнення поставлених цілей сталого розвитку у сфері захисту довкілля та соціальної відповідальності.


Компанія неодноразово здобувала визнання як за свою багату історію соціальних внесків, так і за роботу з досягнення ЦСР у рамках усього бізнесу та ланцюжка постачання. Konica Minolta входить до списку «2022 Global 100 Most Sustainable Corporations in the World» та отримала найвищий рівень у «рейтингах стійкості» EcoVadis (EcoVadis Sustainability Ratings).


Центр бізнесових інновацій у Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дають змогу Konica Minolta впроваджувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою «Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021» від Keypoint Intelligence.


Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в понад 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2022 року штат компанії налічує приблизно 8700 працівників. У 2021/2022 фінансовому році чистий виторг Konica Minolta Europe склав 1,9 мільярда євро.


Загалом по світі Konica Minolta налічує більше як 39000 співробітників у понад 150 країнах.


Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook, Linkdein, Instagram та YouTube

Терміни або назви продуктів можуть бути торговельними марками чи зареєстрованими знаками для товарів і послуг відповідних власників, що визнається цим текстом.

Більше новин

Європа |

Konica Minolta виводить на ринок пристрої серії AccurioPrint 850i та 950i, які допоможуть користувачам по-новому поглянути на ефективність роботи

Компанія Konica Minolta представляє нову лінійку тонерних монохромних пристроїв, які допоможуть клієнтам переосмислити ефективність роботи в офісах, корпоративних та комерційних друкарнях. Принтери Accurio Print 850i та 950i відзначаються...