Konica Minolta представила IoT-платформу FORXAI для обробки фото і відео

Японія | 25 лютого 2021

Konica Minolta запустила нову платформу FORXAI для обробки зображень

Вона базується на технологіях інтернету речей і штучного інтелекту, а також запатентованих компанією технологіях візуалізації. Платформа може застосовуватися в таких галузях, як виробництво, маркетинг, сільське господарство та охорона здоров'я.


В основі FORXAI лежить технологія, розроблена Konica Minolta, що об'єднує інновації у сферах обробки зображень, оптики, роботи з матеріалами та мікрообробки. У поєднанні з технологіями штучного інтелекту та інтернету речей вона забезпечує обробку та розпізнавання зображень в режимі реального часу. Крім того, велику роль в створенні FORXAI зіграли дослідження компанії аналізу поведінки людей і діагностики.

Платформа FORXAI допомагає проводити віддалений моніторинг: збирати та аналізувати дані, розраховувати ризики й робити прогнози. Результати аналізу відображуються в зручній формі.

Платформа "захоплює" зображення і відео, а потім обробляє отримані дані. Обробка в режимі реального часу відбувається з використанням периферійних обчислень, що базуються на технології штучного інтелекту. Після цього вона доповнюється внаслідок хмарних обчислень. При цьому алгоритми штучного інтелекту можуть працювати в "хмарі" також.

Платформа FORXAI налаштовується за допомогою програмних продуктів, що працюють на периферійних пристроях, периферійних обчислювальних системах і в «хмарі». Завдяки технологіям штучного інтелекту та інтернету речей замовники мають можливість працювати з додатковими функціями для збору даних, керування віддаленими пристроями, оновлення алгоритмів, прискореної обробки зображень. Також розширюються функції для API- та SDK-розробки.

Таким чином, платформа може бути персоналізована відповідно до конкретних потреб замовника. В результаті вона допомагає вирішувати проблеми в самих різних напрямках бізнесу. Наприклад, FORXAI вже використовується як елемент системи "розумного" сільського господарства на одній з японських ферм. Вона допомагає визначати, наскільки виросли рослини та чи потребують вони додаткової обробки. Це значно знижує навантаження на співробітників.

Ба більше, платформа може забезпечувати безпеку. Наприклад, в Колорадському університеті вона використовується для візуалізації небезпечних газів, невидимих ​​для людського ока. FORXAI може також застосовуватися для безконтактного вимірювання, моніторингу та візуалізації температури тіла.
 


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.