Серія принтерів Konica Minolta AccurioLabel досягла 500 відвантажень

Європа | 4 березня 2020

Серія цифрових принтерів для друку етикетки AccurioLabel сягнула важливої віхи: з 2016 року, з моменту виходу на ринок виробництва етикетки, відвантажено 500 машин


Пристрої серії Konica Minolta AccurioLabel призначені для невеликих та середніх виробників етикетки та пропонують доступний високоякісний цифровий друк. Системи були розроблені для виконання зростаючої кількості невеликих та середніх тиражів за все коротші відтинки часу. На відміну від традиційних флексографічних та офсетних технологій, цифрові пристрої можуть легко й ефективно виконувати такі завдання, як друк даних, що змінюються чи нумерації.


"Konica Minolta вийшла на ринок етикетки у 2016 році та швидко досягла відмітки в 500 проданих одиниць. Ми сприяли росту загального ринку цифрового друку етикетки, створивши на ньому новий середній сегмент. Торік ми заволоділи однією з найбільших часток на світовому ринку. Ми досягли цього завдяки повсюдній підтримці клієнтами серії AccurioLabel як технології, що вирішує проблеми на ринку виготовлення етикетки, включно зі зростаючим попитом на малі й середні тиражі оперативного друку. Для багатьох виробників етикетки, що використовували лише аналоговий друк, уперше цифровий друк було запроваджено саме з AccurioLabel. Ми й надалі будемо допомагати клієнтам розширювати та трансформувати бізнес у якості стратегічного партнера."

Едоардо Котічіні, керівник групи індустріального друку, Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH


Особливості AccurioLabel 230

Найновіша модель серії AccurioLabel, AccurioLabel 230, є гнучкою системою для друку етикетки на вимогу й дозволяє друкувати на більшості з видів клейкого паперу та плівок зі швидкістю до 23,4 м/хв. Результат — точний і високоякісний друк, з роздільною здатністю до 1200 × 1200 dpi та 256 градаціями кольорів. Сенсорний монітор забезпечує інтуїтивне керування і простоту використання операторами, позбавляє необхідності довготривалого навчання користувачів. Завдання, які вимагали значних затрат часу на аналогових машинах, можуть виконуватися швидко й точно. Серія AccurioLabel також розроблена для забезпечення стабільної якості друку. Це справжня знахідка для виробників етикетки, для яких критичне постійне отримання високоякісних та стабільних результатів.


Про Konica Minolta

 

Konica Minolta — глобальний провайдер комплексних рішень для бізнесу, послуг паперового та електронного документообігу, керування корпоративним контентом і професійним друком. Konica Minolta Ukraine є дочірнім підприємством Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, Лангенгаген (Німеччина), що є частиною холдингу Konica Minolta Inc., Токіо (Японія). Konica Minolta допомагає своїм клієнтам цифровізуватися: завдяки своєму унікальному досвіду роботи з зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta створює актуальні рішення для своїх клієнтів і розв'язує проблеми, з якими стикається суспільство. Як постачальник комплексних ІТ рішень, Konica Minolta надає консультації та послуги з оптимізації бізнес-процесів за допомогою автоматизації робочих процесів. Крім того, компанія пропонує своїм клієнтам послуги керування ІТ інфраструктурою, ІТ безпекою та хмарними середовищами. Що стосується рішень для офісного друку, у "IDC MarketScape: World Print Transformation 2020 Vendor Assessment" зазначено, що Konica Minolta "визнана світовим лідером в області трансформації друку". За даними InfoSource, вже понад 10 років Konica Minolta є лідером ринку продуктивного друку в Європі. Компанія пропонує бізнес-консалтинг, сучасні технології та програмне забезпечення клієнтам на поліграфічному ринку. У секторі охорони здоров'я Konica Minolta оцифровує клінічні процеси та пропонує широкий спектр передових рішень для діагностики. Центр бізнес інновацій в Лондоні та чотири науково-дослідні лабораторії в Європі дозволяють Konica Minolta просувати інновації, співпрацюючи зі своїми клієнтами, а також академічними, промисловими та бізнес-партнерами. За інноваційний підхід до обслуговування клієнтів Konica Minolta була відзначена престижною нагородою "Buyers Lab PaceSetter Award for Serviceability and Support 2020/2021" від Keypoint Intelligence. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах Європи, Центральної Азії, Близького Сходу та Африки. Станом на квітень 2020 року штат компанії налічує близько 10 000 працівників. У 2019/2020 фінансовому році дохід Konica Minolta Europe склав 2,34 мільярда євро.

 

Більше інформації на сайті konicaminolta.ua та в соцмережах: Facebook , Linkdein та YouTube

 

Умови та назви продуктів можуть бути товарними знаками або зареєстрованими товарними знаками відповідних власників і мають підтвердження.

label printing print samples

Майбутнє ринку етикетки

Цифровий друк етикетки: ідеальне рішення для коротких та надкоротких накладів

Обладнання для цифрового друку етикеток підготує вас до майбутнього галузі. Без надзвичайних зусиль або ризику

Дуже стрімко збільшується цифрове виробництво етикеток. Щоб отримати користь від цього розвитку, скористайтеся новими перевагами цифрового друку й збережіть прибутковість свого аналогового обладнання під час переходу до нових друкарських сервісів із додатковим підходом Konica Minolta.