Стійкість і доступність: задля зеленішого і справедливішого світу

Люди й Земля передусім

Зв'язатися з експертом Konica Minolta
 

Чому всі мають вносити свою лепту до побудови «зеленого» і справедливого світу


Забезпечення життєздатності виробництва та працевлаштування різноманіття персоналу в інклюзивному, доступному середовищі стали частиною стратегії корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) багатьох організацій. Однак ці цілі не завжди ставали невіддільною частиною корпоративної культури.

Нині ми краще усвідомлюємо, що орієнтація на сталий розвиток та доступність може принести реальну користь бізнесу. Стійкий розвиток нерідко йде пліч-о-пліч з економією коштів, оскільки обладнання та процеси, що дбайливо ставляться до планети й використовують менше ресурсів, дають змогу знизити витрати на експлуатацію. Устаткування, що спроєктоване з урахуванням охорони довкілля, допомагає оздоровити простір у приміщеннях. Кожен отримує вигоду від використання технологій та обладнання, які відповідають передовим принципам проєктування, що забезпечують зручність та доступність.

Сучасний клієнт і споживач зазвичай більш обізнаний про екологічні проблеми та рівноправність, що може суттєво позначитися на його уподобаннях. Зміцнення репутації стійкої, відповідальної та справедливої ​​компанії, а також наявність персоналу, що відбиває різноманітність вашої клієнтської бази, здатні суттєво покращити ситуацію.

Є різні способи зробити вашу організацію більш стійкою та створити інклюзивне робоче середовище. Konica Minolta готова допомогти в цьому, пропонуючи низку технологій, пристроїв та сервісів, які відбивають наші власні прагнення до захисту довкілля та забезпечення рівноправного доступу до роботи для кожного.
 

Як покращити екологічність оточення та зменшити вплив на довкілля


Усі багатофункціональні пристрої (БФП) Konica Minolta у стандартній комплектації є екологічно безпечними, енергоефективними та простими у використанні. Для організацій, які хочуть зробити наступний крок (включно з внеском в екологічні та соціальні ініціативи) додасть переваг наш пакет bizhub ECO для БФП Konica Minolta:

  • Індивідуальна конфігурація для оптимально ефективного друку та мінімальної кількості відходів
  • ​Можливість знизити вплив на довкілля, компенсуючи викиди вуглекислого газу за допомогою нашої програми Enabling Carbon Neutrality.
  • Спонсорство засадження деревами Кенії, що сприяє захисту клімату, відновленню лісів, біорізноманіттю, а також допомагає покращити становище фермерок.

Оскільки всі позитивні зміни виражені кількісно, ​​ви зможете поділитися своїми досягненнями зі співробітниками, клієнтами та партнерами за допомогою пакету комунікаційних матеріалів, який ми надаємо.

Наша програма Enabling Carbon Neutrality також доступна для користувачів професійного друкарського обладнання, допомагаючи їм досягати поставлених цілей захисту довкілля, а також їхнім клієнтам за допомогою цілком конкретних результатів. Завдяки цій програмі ми спільно з нашими клієнтами у сфері офісного та професійного друку зуміли знівелювати 30 000+ тонн викидів CO2 за п’ять років.

Наші пристрої розроблені з урахуванням зручності використання та дотримуються провідних галузевих рекомендацій щодо застосування універсального (інклюзивного) дизайну. Ми використовуємо кольори та колірне кодування, щоби спростити використання та убезпечити користувачів. Лотки для паперу й картриджі з тонером розташовані так, щоби до них було легко дістатися, а автоматичний податник документів можна підняти без особливих фізичних зусиль навіть сидячи. Сенсорні екрани великі та можуть нахилятися під будь-яким кутом; Крім того, користувачі можуть завантажити безплатний застосунок bizhub Remote Access, щоби керувати роботою з дисплея свого смартфона.

Ми також дбаємо про створення здорового та комфортного для роботи середовища в приміщеннях. Наші нові пристрої оснащені блоками очищення повітря, які знижують викиди ультрадрібних частинок щонайменше на 90 %. У старіших моделях аналогічні блоки знижують такі викиди від 82 % до 97 %.

 

Усі переваги за разВимірні результати

Підтримання вашої програми КСВ (корпоративної соціальної відповідальності) або екологічної, соціальної та управлінської діяльності (ЕСУ) та доказ впливу ваших зусиль зі скорочення викидів вуглецю та боротьби зі зміною клімату для ваших співробітників, клієнтів та партнерів.Універсальна доступність

Пристрої, які розроблені з урахуванням вимог безпеки та зручні у використанні для всіх.


Поліпшення умов праці​

Підвищення якості повітря в приміщеннях для покращення здоров’я, комфорту та продуктивності.

1. Що таке сервіси з підтримання сталого розвитку?

Сервіси підтримання сталого розвитку покликані допомогти організаціям знизити вплив на довкілля та підтримати соціальні ініціативи. Konica Minolta прагне створення стійкого світу — для успішності бізнесу наших клієнтів, для всього суспільства й заради майбутніх поколінь. Ми втілюємо це прагнення через наш внесок у досягнення глобальних цілей сталого розвитку ООН (ЦСР).

2. Як оцінюються зусилля Konica Minolta у забезпеченні сталого розвитку?

Ми здобули низку нагород та відзнак за наш підхід до КСВ, серед яких:

  • 2022 Медаль визнання рівня GOLD EcoVadis за стійку та соціально відповідальну ділову практику

  • 2022 Включення до списку «2022 Глобальний список 100 найстійкіших корпорацій світу»

  • 2022 Включення до списку «Climate A List 2021» від CDP

  • 2021 Нагорода S&P Global Silver Class SAM Sustainability Award

  • 2021 Включення до індексу Dow Jones Sustainability World Index

  • 2021 Включення до всіх індексів ЕСУ (ESG), прийнятих GPIF

  •  

3. Що означає розмаїття на робочому місці?

Термін «розмаїття на робочому місці» (workplace diversity) стосується колективу, який складається з людей із низкою відмінностей, як-от стать, релігія, раса, вік, етнічна належність, фізичні здібності, сексуальна орієнтація; а також іншими особливостями, на кшталт рівня освіти, національності та життєвого досвіду.

Робоче місце, створене з урахуванням різноманіття, має бути інклюзивним середовищем, доступним усім, де кожен може однаково скористатися ресурсами, необхідними для ефективної праці.

4. Як розмаїття впливає на робоче оточення?

Розмаїття має вагомі економічні аргументи. Компанія, що розділяє розмаїття, має ширший кадровий резерв і може виграти від розмаїття думок та точок зору, що сприяє свіжим підходам до розв’язання проблем та прийняття рішень, а також підвищення інноваційності.

Дізнайтеся, як наші рішення можуть допомогти вашому бізнесу