Послуги комплексного управління IT: більш надійне IT, більше часу на IT-стратегію

Вивільніть час вашої IT-команди, передавши IT-рутину Konica Minolta

Зв'язатися з експертом
 

Ваше IT має займатися інноваціями, а не затикати дірки


Організації зазвичай визнають, що IT-інфраструктура є основою їхніх бізнес-процесів та операцій. Сучасні IT-інфраструктури динамічніші, ніж будь-коли досі, ними складніше керувати. На ринку виникають технології, що пропонують нові можливості у відповідь на мінливі запити — наприклад, робота вдома та змішані форми роботи, а також дедалі більш вимогливі системи зберігання даних та аналітики. Паралельно з цим кіберзагрози набувають великої поширеності і стають більш витонченими, а захист даних та відповідні законодавчі вимоги вдосконалюються.

Отже, ваші IT-команди працюють у двох напрямках. Вони прагнуть оцінювати новітні технології та впроваджувати нові програми та послуги, покликані сприяти трансформації процесів та розвитку бізнесу. Але в них не вистачає на це часу, оскільки вони поглинені повсякденними завданнями на кшталт контролю за обладнанням, встановлення виправлень безпеки та оновлення програмного та апаратного забезпечення, управління резервним копіюванням та правами користувачів, а також усунення технічних проблем.

Саме тому організації звертаються за аутсорсингом IT чи послугами комплексного управління IT до компаній постачальникам керованих послуг (MSP) як Konica Minolta. Наші фахівці беруть на себе щоденне керування вашою інфраструктурою, забезпечуючи проактивне обслуговування, що підтримує високий рівень доступності та безпеки, та звільняючи робочий час ваших IT-команд, щоби вони могли зосередитись на стратегічному розвитку.

Коли ви вибираєте Konica Minolta як постачальник керованих IT-послуг, ми починаємо з аналізу потреб, перш ніж впроваджувати якісь програми, моніторинг серверів, засоби контролю безпеки та можливості віддаленого керування. Ми можемо взяти на себе роботу вашої технічної підтримки, що звільнить ваших айтішників від необхідності витрачати час на виконання трудомістких завдань. Крім цього, ми можемо спрямовувати та підтримувати вас у освоєнні нових технологій, зокрема, впровадженні хмарних платформ для розширення можливостей зберігання та обробки даних або розгортанні нових додатків та послуг у масштабах усього підприємства.



 

Переваги послуг комплексного управління IT



Душевний спокій

Ви знаєте, що ваша IT-інфраструктура та застосунки під наглядом та управлінням експертів.
 


Підвищена доступність

Проактивне керування означає, що навіть потенційні технічні проблеми будуть помічені та вирішені, перш ніж вони стануть проблемами, що дійсно впливають на роботу вашого бізнесу.


Гарантована безпека

Наші фахівці з управління IT-послугами оптимізують захист ваших даних та IT-інфраструктури, залишаючись у курсі всіх загроз безпеці та новітніх засобів боротьби з ними.


Зосередженість на стратегії

Коли повсякденне спостереження та обслуговування знаходяться в надійних руках, ваша власна IT-команда може зосередитись на стратегічних завданнях для підтримки розвитку бізнесу.

1. Що таке провайдер послуг комплексного управління IT?

Провайдер послуг комплексного управління IT (MSP) підтримує та адмініструє IT організації — мережу, додатки, інфраструктуру, безпеку, — на території замовника, у власному або сторонньому центрі обробки даних або в хмарі. Konica Minolta надає низку керованих IT-послуг, включаючи керування резервним копіюванням, керування безпекою, віддалений моніторинг та обслуговування, керування додатками, надання послуги хмарного центру обробки даних та керування IT на робочому місці.

2. Навіщо звертатися до постачальника керованих послуг?

Організації обирають послуги комплексного управління IT, щоби зняти з власних IT-відділів тягар щоденного управління інфраструктурою. Співпрацюючи з таким провайдером, як Konica Minolta, вони виграють від підвищення доступності та продуктивності інфраструктури, покращення безпеки та застосування нових підходів до роботи IT-інфраструктури, звільняючи від цих турбот своїх IT-фахівців, щоби вони могли зосередитися на вирішенні стратегічних завдань.

3. Чому важливо скористатися послугами комплексного управління IT?

Послуги комплексного управління IT допомагають підвищити надійність та безпеку IT-інфраструктури організацій. Для переважної більшості організацій IT-інфраструктура лежить в основі їхньої діяльності, тому підтримка її безперебійної роботи є критично важливою вимогою. Передаючи повсякденне управління IT-інфраструктурою професійному провайдеру, такому як Konica Minolta, організації знають, що вона контролюється та обслуговується експертами, і можуть спокійно зосередитись на своїй основній діяльності.

Передача IT в управління для розширення можливостей малого та середнього бізнесу

Як передати IT середовище на зовнішнє обслуговування та управління

Завантажити електронну книгу

Спокій від роботи з професійним партнером

 

Клієнти Konica Minolta розповідають про душевний спокій, який співпрацює з нами. Маріус Ольсен, засновник і власник Varri, норвезького імпортера та дистриб’ютора альпіністського спорядження та спорядження для активного відпочинку, каже: «Тепер у мене більше часу, щоби зосередитися на наших постачальниках, клієнтах та ринках збита, я спокійно сплю ночами, знаючи, що все наше IT-оснащення працює належним чином у будь-який час». Олле Вестерлінг, фінансовий директор Elajo, провідної шведської компанії в галузі електроенергетики, машинобудування та енергетики, коментує: «Ми можемо бути впевнені, що нам не доведеться турбуватися про такі питання, як технічна інфраструктура та IT-підтримка, оскільки Konica Minolta знає наш бізнес та надає саме ті послуги, які нам потрібні. Ми можемо зробити те ж для вас, забезпечивши вашому бізнесу ефективне підтримання IT-інфраструктури в сьогоденні та готовність до адаптації для задоволення потреб у майбутньому.
 

Перехід у хмару. 5 кроків до успішного впровадження

Компанії, що відкладають перенесення робочих процесів у хмару, втрачають переваги для бізнесу, які могли б отримати...

Хмара
09.07.2021
Більше блогів про

Послуги управління IT

Дев’ять причин перейти на друк із хмари

Не сумніваємося, ви знаєте про друк із хмари, але, можливо, не розумієте, чому це так важливо саме для вашого бізнесу.

Хмара
16.07.2021

IaaS: почніть новий етап цифровізації з «інфраструктурою як послуга»

Дедалі складніші бізнесові процеси вимагають потужної та стабільної ІТ-інфраструктури. IaaS можна розглядати як...

Хмара
03.06.2022

Конфіденційність, пандемія, друк та захист

Загальний регламент захисту даних (GDPR) закріплено в законодавстві ЄС уже чотири роки. За минулі роки робоче місце...

Нова робота
26.08.2022

Зацікавлені у послугах комплексного управління IT?

Залиште заявку та отримайте консультацію експерта Konica Minolta з чого почати впровадження