Професійний принтер KIP 7170
Професійний принтер KIP 7170
Професійний принтер KIP 7170

KIP 7170

 • Усе в одному – широкоформатний принтер, копіювальний апарат і кольоровий сканер.
 • Зручність керування – фронтальний доступ до основних функцій, USB-порт.
 • Компактний дизайн – малий розмір (лише 1 кв. м) і інтегроване верхнє укладання.
 • Гнучкість форматів паперу — 2 інтегровані циліндри для паперу.
 • Продуктивний монохроматичний світлодіодний принтер.
 • Новий вбудований мультисенсорний екран, який забезпечує інтуїтивно зрозуміле сенсорне керування, схоже на користування планшетом.
 • Друк із хмари й сканування в хмару.
 • Можливість розширення за допомогою стапельного стола або фальцмашини – чудово підходить для децентралізованих середовищ і розширюється для задоволення потреб централізованого середовища.
Професійний принтер KIP 7170
Професійний принтер KIP 7170
Професійний принтер KIP 7170
Configure your device

Бажаєте побачити всі опції та функціональні можливості аби зібрати свій власний KIP 7170?

До конфігуратора

Опції

Опції

KIP 7170

Модернізована система KIP 7170 є ідеальним пристроєм для широкоформатного сканування, копіювання та друку документів, що задовольняє індивідуальні вимоги користувачів і робочих груп. Ця універсальна багатофункціональна система, розроблена для доступного монохромного світлодіодного друку й оснащена двома елементами роликового подавання паперу, а також покращеними можливостями укладання та фальцювання.

Професійний принтер KIP 7170

Специфікації та завантаження

Специфікації та завантаження
Конфігурації системи
Тип пристрою Мультифункціональний пристрій (принтер/копір/сканер) з 2 рулонами
Укладання відбитків (стандартно) Інтегрований вихідний лоток ємністю 50 аркушів
Укладання відбитків (опційно) Приймальний лоток для відбитків, дворівневий лоток для приймання відбитків і оригіналів, автоматичний укладальник KIP 1200
Фолдери (опційно) KIP Fold 1000, KIP Fold 2000
Ємність Ящик для 2 рулонів
Загальні характеристики
Технологія Електрографічний світлодіодний принтер із замкненою системою подачі однокомпонентного немагнитного тонера.
Швидкість 3,3 аркуші A0 за хвилину, час виходу першого відбитка - 18 сек. для формату A1
Час розігріву З режиму очікування - миттєво, після увімкнення - менше 4 хвилин
Вимоги до електроживлення 220-240 В, 50/60 Гц, 7 A
Енергоспоживання У сплячому режимі - <14 Вт, при друкуванні - 1.5 кВт
Габаритні розміри 1,590 мм (Ш) x 700 мм (Г) x 1 510 мм (В)
Маса 244 кг
Принтер
Роздільна здатність 600 x 2400 dpi
Ширина відбитка 297 - 914 мм
Довжина відбитка 6 м стандартно, 152 м опційно
Щільність паперу Звичайний папір: 64-84 г/м2, калька: 80 г/м2, плівка: 75 микрон
Типи носіїв Звичайний папір, калька, плівка
Контролер
Тип Вбудований контролер KS8 на базі Windows 7
Оперативна пам'ять 2 ГБ DDR3 - можливість розширення до 4 ГБ
Підтримувані формати файлів PDF, DWF, HPGL 1/2, HP-RTL, Calcomp 906/907, CALS Group 4, TIFF Group 4, PCX, CIT/TG4, VCGL, Uncompressed, Grayscale TIFF, TIFF Packbits, IOCA, EDMICS, TLC, PNG, JPEG
Сканер KIP 7170
Тип CIS з технологією KIP RTT
Оптична роздільна здатність 600 x 600 dpi
Швидкість 195 мм/сек. (ч/б)
66 мм/сек. (колір)
Формати відсканованих файлів TIFF, Multipage TIFF, PDF, PDF-A, Multipage PDF, DWF, Multipage DWF, JPEG, CALS
Призначення сканування USB-носії, поштові скриньки (необмежено), FTP (необмежено), SMB (необмежено)
Ширина оригіналу 210 мм - 914 мм
Товщина оригіналу До 1,6 мм
Програмне забезпечення від KIP для управління завданнями
Функції сенсорної панелі контролера KIP Підтримка хмарних підключень Повна інтеграція з SkyDrive, Google Drive і Dropbox
Мультизадачність Можливість одночасного сканування, друку і вибору налаштувань
Друк файлів Підтримка хмарних підключень. Сканування з електронної пошти, друк зі з'ємних носіїв, мережевих папок, перегляд зображень до друку, можливість зберігання/завантаження завдань друку.
Копіювання і сканування Підтримка хмарних підключень. Здійснення пакетного сканування, редагування і повторний друк збережених завдань, створення цифрових штампів, сканування у форматах багатосторінкового PDF, DWF or TIF, призначення налаштувань для папок, сканування на з'ємні носії.
Управління системою Контроль черги друку, управління ліцензіями, підтримка підключення зовнішніх пристроїв Konica Minolta, ілюстрована інструкція для оператора, доступна через екран контролера.
Застосунки KIP для друку KIP Print Програмне забезпечення KIP Print для мережевого друку являє собою простий у використанні застосунок, призначений для забезпечення оперативного і точного виробництва високоякісних відбитків. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс дозволяє зручно працювати з завданнями і робити налаштування.
Друк через хмарні підключення Можливість виготовлення широкоформатних відбитків за лише за допомогою електронної пошти. Підвищена мобільність друку
Веб-друкування KIP PrintNet Функція друку через веб-додаток, що дозволяє керувати чергою друку, налаштуваннями файлів для друку з веб-браузерів у ОС Windows, UNIX і Mac.
Драйвери KIP для Windows/Autocad

Драйвер для Windows підтримує 32 і 64 розрядні версії.

Драйвер дляAutoCAD дозволяє друкувати безпосередньо з програмних продуктів AutoCAD з удосконаленими опціями контролю даних векторної та растрової графіки.

Друк через панель управління KIP Управління через сенсорний екран KIP дозволяє друкувати документи з USB-накопичувачів і мережевих дисків без використання додаткових зовнішніх комп'ютерів.
Застосунок KIP для обліку витрат Система відслідковування і обліку витрат Генерація звітів по виконаним завданням по кожному користувачеві: звіти за кількістю відбитків, із заповнення відбитків тонером, з використання матеріалів, за вартістю копії та ін. Звіти можна відправляти, переглядати на екрані, відправляти електронною поштою або друкувати на принтері.
KIP Color Plus Кольорове сканування Сканування з роздільною здатністю від 200 до 600 dpi. Збереження відсканованих зображень у файли форматів багатосторінкового PDF (опція), DWF або TIFF. Сканування на USB-носії, на FTP, жорсткі диски, електронну пошту. Попередній перегляд зображень, збереження наборів налаштувань. Автоматичне визначення розміру оригіналу. Автоматичні налаштування кольору. Налаштування полів.
Кольорове копіювання (опційно) Копіювання одного або декількох зображень через контролер KIP на мультифункціональні пристрох Konica Minolta або струменевий принтер.  Можливість таких налаштувань, як масштабування, поворот, дзеркальний друк, інверсія, обрізка. Попередній перегляд зображень, збереження наборів налаштувань тощо. Вибір області оригіналу для друку. Автоматичні налаштування кольору. Налаштування полів.
Кольорове друкування (опційно) Друк одного або декількох зображень через контролер KIP на мультифункціональні пристрох Konica Minolta або струменевий принтер.  Можливість таких налаштувань, як масштабування, поворот, дзеркальний друк, інверсія, обрізка. Попередній перегляд зображень, збереження наборів налаштувань тощо. Вибір області оригіналу для друку. Автоматичні налаштування кольору. Налаштування полів.
Інші опції
Друк PDF Підтримка рівнів Postscript 1-3, PDF 1.7
 
 • Підтримка тих або інших параметрів та функцій, що були згадані вище залежить від операційної системи, що використовується, програмного забезпечення, мережевих протоколів, конфігурації мережі та системи.
 • Заявлена ​​тривалість життя витратних матеріалів зазначена для конкретних умов експлуатації, таких як покриття визначеного розміру сторінки. Фактичний ресурс витратних матеріалів залежить від їх використання та інших змінних друку, включаючи заповнення сторінки, розмір сторінки, тип носія, постійний або періодичний друк, температура і вологость.
 • На деяких илюстраціях зображені компоненти, що придбаються окремо.
 • Специфікації можуть бути змінені без попереднього повідомлення.
 • Konica Minolta не гарантує повну відсутність помилок в приведенній специфікації.

Завантажити брошуру, аби мати всю інформацію про продукт під рукою

Брошура KIP 7170
KIP 7170 datasheet thumbnail