Міжнародний виставковий центр

Броварський проспект, 15, Київ

Expert Security 2019: ваша безпека — наш пріоритет

Поділитися

Expert Security 2019

Як інтегратор безпекових відеорішень, Konica Minolta презентує інтелектуальні технології Mobotix на своєму стенді під час виставки Expert Security 8-11 жовтня у Києві.


Упродовж чотирьох днів заходу компанія демонструватиме комплексні відеорішення для аграріїв, логістики, ритейлу, муніципальної безпеки, транспорту тощо. Всі відвідувачі стенду Konica Minolta матимуть змогу обговорити та запланувати тестування обладнання та програмного забезпечення Mobotix безпосередньо для вирішення завдань, які перед ними стоять.


Камери Mobotix — це комп'ютери з об'єктивом. Оснащені інтегрованим інтелектом, вони аналізують та обробляють всю інформацію без додаткових робочих станцій та програмного забезпечення. Кожна камера — самодостатня система, що не залежить від зовнішніх пристроїв та умов використання, а якісна електроніка та оптимізоване програмне забезпечення формують найкращий кадр. Унікальна модульна конструкція  дозволяє вирішувати велику кількість задач на одній і тій самій платформі. Камери розроблено та виготовлено у Німеччині, гарантований термін роботи 80 000 годин. Більше того, Mobotix забезпечує повний захист даних та інфраструктури відеосистем від хакерських атак.


"Ми відкриті до нових знайомств та готові ділитися досвідом впровадження найсучасніших безпекових систем. Я певен, що гості нашого стенду отримають відповіді на всі запитання, побачивши Mobotix в дії. Передбачаю, що захід стане місцем, де європейські та китайські рішення будуть змагатися в інноваціях та вартості. Але компанія Konica Minolta має суттєву конкурентну перевагу. Ми не продаємо залізо – ми переосмислюємо задачі з безпеки, що стоять перед нашими клієнтами та вирішуємо їх." — говорить Денис Сачівка, менеджер з розвитку Mobotix, Konica Minolta Ukraine.


Насамперед, відеорішення Mobotix зацікавлять технічних спеціалістів, директорів з безпеки та інформаційних технологій, що звикли до раціональних інвестицій.


З 2016 року Konica Minolta володіє контрольним пакетом акцій німецького виробника інтелектуальних відеорішень MOBOTIX. За цей час компаніям вдалося значно збільшити базу клієнтів та розвинути свій бізнес. Тільки у Європі це партнерство залучило понад 70 клієнтів. До кінця 2019 заплановано вийти на ринки 21 країни світу. Обидві компанії націлені на подальший розвиток рішень з безпеки, а також розробку нових інтелектуальних продуктів, які поєднають досвід обох компаній заради успіху своїх клієнтів.


Mobotix — світовий лідер у галузі систем відеонагляду. Вже 20 років понад 1 000 000 камер Mobotix працюють щодня по всьому світу. На сьогоднішній день більше 200 українських компаній довірили свою безпеку інтелектуальним камерам Mobotix. Серед них: Укрзалізниця, Київський метрополітен, KWS, ДТЕК, Маріупольський морський торговельний порт та інші.


Виставка "Expert Security 2019" відбудеться в рамках ХVI Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та Безпека - 2019", що проходить у єдиному форматі вже п'ять років. У цьому році вперше буде організовано окрему експозицію, що консолідує всі напрацювання у сферах систем безпеки територій, будівель, споруд, засобів забезпечення громадської безпеки, захисту інформації та кібербезпеки тощо.


За словами організаторів, таке рішення дозволило створити єдиний потужний комплексний захід, присвячений всім аспектам і рівням питань безпеки — від національних до особистих. Понад 400 компаній з 16 країн світу на площі майже 34 000 м² представлять свої продукти та рішення. Серед учасників заходу: члени Уряду, керівництво РНБО, МВС, Міноборони, Мінекономрозвитку, СБУ, ДСНС України, інших відомств, ДК "Укроборонпром". Виставку відвідають офіційні делегації 21 країни.


Контактна особа

Денис Сачівка

Konica Minolta Ukraine

+380 67 309 92 75

denys.sachivka@konicaminolta.ua

Expert Security 2019

Expert Security 2019

Міжнародний виставковий центр

Броварський проспект, 15, Київ

Сайт
Mobotix pic

Плануєте відвідати Expert Security 2019?

Залишіть коротку інформацію про себе і ми узгодимо зустріч, аби поговорити про безпеку вашого бізнесу