GNRTR

Грушевського, 3, Київ

Агробізнес, цифровізація і круасани

Бранч за круглим столом для управлінців аграрних компаній

Четверта аграрна революція є інформаційною. Це впровадження IT в сільське господарство — інформаційних технологій, які скоротять обсяг ручної праці та підвищать ефективність агробізнесу. Відеоаналітика, інновації в логістиці та цифрове управління підприємствами — ці рішення змінюють правила гри на аграрному ринку. Не варто забувати й про трансформації в бек-офісі, оскільки робота з документами та даними в агробізнесі не менш важлива для підтримання діяльності підприємства.


Щоби залишатися конкурентоспроможними, представники галузі мають шукати нові рішення для оптимізації процесів, а не цуратися інновацій. Найчастіше, попри впровадження технологічних рішень у виробничі процеси, компанії нехтують оптимізацією робочих процесів бек-офісу, підлаштуванням робочого місця до мобільності працівників, а також наскрізною інтеграцією всіх бізнесових систем та застосунків.

Тому ми вирішили зібрати управлінців аграрних компаній за одним столом, щоби закцентувати їхню увагу на цих етапах цифрової трансформації та дати змогу поділитися власним досвідом з колегами.

Модерує та пригощає Konica Minolta

Участь у заході безоплатна. Ми подбали про все: обрали комфортну локацію, запросили експертів та ваших колег, підібрали корисний контент та замовили бранч.
Ви можете подивитися як це відбувалося у Києві, Львові, Харкові, Дніпрі та Івано-Франківську
Переконатися, що все на найвищому рівні

Ключові теми для обговорення

  • Розумний документообіг для аграрних компаній
  • У які технології передусім інвестувати аграрному бізнесу
  • Чи економічно доцільно змінювати бізнесові процеси
  • Інтелектуальні відеорішення для підприємств АПК
  • Як працювати звідусюди: мобільне робоче місце
Програма

Про бізнесові бранчі Konica Minolta

Перехід онлайн не значить відмову від зустрічей наживо. Ми розпочали низку власних заходів, на яких збираємо за круглими столами управлінців зі схожими цілями, болями та спільними цінностями.

Кожна зустріч — це нові теми, цікаві дискусії, та виступи найкращих експертів-практиків з відповідних галузей. Ми вже проводили такі бізнесові бранчі у Львові, Івано-Франківську, Дніпрі, Харкові та Києві. За п'ять зустрічей зібрали понад 90 управлінців компаній, серед яких SoftServe, торговельні мережі "Єва" та "Алло", Львівські дріжджі, Львівська Пивна Компанія, Біосфера, фармдистриб'ютори "БаДМ" та "Вента"; Кредобанк, Банк "Львів", логістичні компанії "УВК Інтернешнл", Glovo та GEFCO Ukraine; ритейлери ВіЯр, Епіцентр К, Фокстрот та Fozzy Group; Agrii Ukraine, Premier food, Баядера та інші.

Почитайте про наші заходи:

Програма

Програма
31.
Бер 2022

Зустріч гостей, вітальна кава

Ігор Панівко, Konica Minolta

Тема уточнюється

Запрошений Андрій Шишкін, Агросем

Тема уточнюється

Мирослав Горошко, Konica Minolta

Керування чергою на елеваторі. Як наскрізна інтеграція відеоаналітики в бізнес-процес дозволяє скоротити витрати на нього

Перерва для вільного спілкування

Запрошений представник Microsoft

Тема уточнюється

Запрошений Сергій Мовчан, Укролія

Тема уточнюється

Запрошений представник Solagro

Тема уточнюється

Вільне спілкування

Як це відбувалося у 2021

Карантинні обмеження

Ми переймаємося здоров'ям наших гостей та персоналу, та, звісно, слідкуємо за рекомендаціями та вимогами влади стосовно відвідування публічних заходів згідно з карантинними зонами. Ми змушені будемо запитати у вас про наявність ковід-паспорта вакцинації, довідки про перенесену хворобу, ПЛР чи антиген тесту результат яких є чинним до 72 годин. За потреби ми організуємо швидке тестування перед самим заходом.
Так, я буду

Бранч за круглим столом для управлінців аграрних компаній

Бранч за круглим столом для управлінців аграрних компаній

GNRTR

Грушевського, 3, Київ

Сайт

Бранч за круглим столом для управлінців аграрних компаній

Бранч за круглим столом для управлінців аграрних компаній

Ми будемо раді бачити вас серед наших гостей під час бізнес-бранчу "Агробізнес, цифровізація і круасани"

Так, я надаю згоду на отримання інформації:*

щодо актуальних продуктів та послуг компанії Konica Minolta Ukraine Subsidiary Enterprise та інших асоційованих компаній у межах групи, що відповідають моїм інтересам. Дані будуть опрацьовані відповідно до Політики конфіденційності компанії.

Поля з * обов'язкові для заповнення.

Зверніть увагу! Ваші чинні налаштування cookie не дозволять вам отримувати наші матеріали на email. Щоби дозволити, оновіть ваші налаштування cookie