Інструменти

3 ключові причини використовувати Microsoft Teams: як працює Microsoft Teams

Дізнайтеся більше про Microsoft Teams

04.07.2023
2 хв 2 хв
Зміст
Багато співробітників і компаній вже знайомі з поширеними застосунками Microsoft 365, зокрема Outlook і Exchange для електронної пошти, календарів і завдань, а також Word, PowerPoint і Excel для створення документів, презентацій і електронних таблиць.

Віднедавна Microsoft Teams став популярним інструментом для гібридної та дистанційної роботи. Чимало компаній користуються Microsoft Teams, аби допомогти своїм співробітникам залишатися на зв'язку за допомогою планових і позапланових онлайн-зустрічей, чатів і обміну повідомленнями, а також телефонних дзвінків, якщо це дозволено в організації. Крім звичайних нарад, можна налаштовувати інші формати зустрічей, як-от вебінари та події в реальному часі. Зустріч може відбуватися як за участі двох осіб, так і за участі до 1 000 учасників.
А ви знали, що Microsoft Teams — ваші двері до всіх інших програм Microsoft 365, як-от Microsoft List, Planner, Power Automate тощо, а також до Microsoft AppSource, на якому ви можете знайти програми й доповнення, розроблені перевіреними сторонніми розробниками?

Як працює Microsoft Teams

Microsoft Teams — це не лише чудовий спосіб проводити онлайн-зустрічі. Ось три способи, як команди можуть використовувати його, щоб досягати більшого з меншими зусиллями:

1. Можливість спільного редагування документів кількома користувачами

Використовуючи програми Microsoft, такі як Word, PowerPoint, Excel та багато інших, ви можете працювати над документами у режимі реального часу та бути їх співавторами, не переходячи з програми на програму чи обмінюючись документами електронною поштою. І оскільки всі працюють над єдиною версією документа, ви знаєте, що ви працюєте з єдиним джерелом даних. Жодних додаткових посилань на Google Docs, несинхронних дублікатів, жодних проблем з контролем версій. Ба більше, ви матимете повний аудиторський звіт редагувань і коментарів, тож ви завжди знаєте, хто, що і коли змінив.

Щойно в Microsoft Teams створюється нова команда, автоматично налаштовується бібліотека документів у SharePoint. Безпосередній доступ до файлів, що там зберігаються, мають лише члени команди, але вони, звісно, можуть поділитися ними з іншими людьми в будь-який час.
 

2. Управління проєктами та контроль за виконанням завдань

Microsoft Planner, що вбудований у Teams, може стати альтернативою Trello чи Asana для ефективного планування завдань і роботи над невеликими проєктами — організовуйте та призначайте завдання членам команди, а також встановлюйте й контролюйте дедлайни. До речі, для окремих проєктів ви також можете створювати динамічні, обмежені в часі команди, щоб зробити співпрацю протягом усього проєкту прозорою та продуктивною.
 

3. Спільний цифровий записник

Команди можуть додати цифровий блокнот у відповідному каналі Teams, щоб усі члени команди мали спільний доступ до нього для систематизації своєї роботи та управління проєктами, кампаніями та іншими заходами, такими як формування порядку денного зустрічей чи написання звітів.
 
Крім ведення нотаток, ви можете:
  • Вставляти вміст з інших джерел, зокрема зображення, аудіо- та відеокліпи
  • Категоризувати інформацію за допомогою тегів
  • Створювати окремі розділи для різних проєктів, каналів і зустрічей команди
Вас також може зацікавити

4 основні болі при роботі з документами

Ми визначили 4 болі неправильного ведення документації, яких можна уникнути...

Інструменти
09.02.2022

Чому Microsoft Teams: 5 способів використання Microsoft Teams

З Microsoft Teams і простим доступом до багатьох застосунків Microsoft 365 ви...

Інструменти
01.08.2023

Як сучасні відеорішення оптимізують роботу складу та перевезення

Попри війну, логістична галузь продовжує розвиватися. Одночасно, кожен із нас...

Інструменти
06.11.2022
Дайджест