Як працює Microsoft Teams
Microsoft Teams — це не лише чудовий спосіб проводити онлайн-зустрічі. Ось три способи, як команди можуть використовувати його, щоб досягати більшого з меншими зусиллями:
1. Можливість спільного редагування документів кількома користувачами
Використовуючи програми Microsoft, такі як Word, PowerPoint, Excel та багато інших, ви можете
працювати над документами у режимі реального часу та бути їх співавторами, не переходячи з програми на програму чи обмінюючись документами електронною поштою. І оскільки всі працюють над єдиною версією документа, ви знаєте, що ви працюєте з єдиним джерелом даних. Жодних додаткових посилань на Google Docs, несинхронних дублікатів, жодних проблем з контролем версій. Ба більше, ви матимете повний аудиторський звіт редагувань і коментарів, тож ви завжди знаєте, хто, що і коли змінив.
Щойно в Microsoft Teams створюється нова команда, автоматично налаштовується бібліотека документів у SharePoint. Безпосередній доступ до файлів, що там зберігаються, мають лише члени команди, але вони, звісно, можуть поділитися ними з іншими людьми в будь-який час.
2. Управління проєктами та контроль за виконанням завдань
Microsoft Planner, що вбудований у Teams, може стати альтернативою Trello чи Asana для ефективного
планування завдань і роботи над невеликими проєктами — організовуйте та призначайте завдання членам команди, а також встановлюйте й контролюйте дедлайни. До речі, для окремих проєктів ви також можете створювати динамічні, обмежені в часі команди, щоб зробити співпрацю протягом усього проєкту прозорою та продуктивною.
3. Спільний цифровий записник
Команди можуть додати цифровий блокнот у відповідному каналі Teams, щоб усі члени команди мали спільний доступ до нього для систематизації своєї роботи та управління проєктами, кампаніями та іншими заходами, такими як формування порядку денного зустрічей чи написання звітів.
Крім ведення нотаток, ви можете:
- Вставляти вміст з інших джерел, зокрема зображення, аудіо- та відеокліпи
- Категоризувати інформацію за допомогою тегів
- Створювати окремі розділи для різних проєктів, каналів і зустрічей команди