Аналіз Quocirca

Quocirca - провідна аналітична компанія, що спеціалізується на вивченні впливу на бізнес інформаційних технологій. В жовтні 2011 року компанія випустила дослідження “Ринкові пропозиції щодо безпеки друку”. Цей звіт зокрема фокусувався на технологіях БФП та оцінював різні аспекти безпеки, в тому числі містив порівняння обраних виробників. Konica Minolta було визнана лідером галузі в розрізі стандартної безпеки БФП.

Мережеві принтери і багатофункціональні периферійні пристрої є невід'ємною частиною мережі компанії, представляючи собою комплексні центри обробки документів. Ці пристрої оснащені жорсткими дисками, часто мають внутрішні веб-сервери, функції друку, копіювання і сканування в мережеві напрямки, а також здатні відправляти вкладення електронної пошти і отже мають ті ж самі безпекові ризики, що й будь-який інший мережевий пристрій, залишений незахищеним.

Робоче резюме та рекомендації:

1. Відсутність безпеки друку може поставити під загрозу безпеку організації.

2. Організації не повинні зверхньо ставитися до ризику незахищенності принтерів та БФП.

3. Ринок безпеки друку являє собою складний та різноманітний спектр продуктів і стандартів.

4. Оцінка безпеки середовища друку відіграє важливу роль у виявленні вразливих місць.

5. Складність різнорідних парків принтерів несе більший ризик, але й створює можливість для функціонування найкращих у своєму класі продуктів.

6. Організаціям слід розробити стратегію безпеки друку, ідеально узгоджену із загальним підходом до інформаційної безпеки.

7. Розвиток ринку керованих послуг друку (MPS) буде стимулювати використання продукції, що забезпечує безпеку друку.

Хоча багато організацій не помічають уразливість безпеки БФП, безпека пристроїв може бути забезпечена шляхом реалізації різних заходів. І це одна із головних компетенцій Konica Minolta!