OPTIMIZED PRINT SERVICES

ЗМІНИТИ ВИБІР

Консалтинг

Всі переваги, які стануть результатом консалтингу, базуються на визначених консалтингових процедурах та потужних інструментах аналізу, що дозволяють клієнтам зрозуміти кожен окремий крок на шляху до їх персоналізованого рішення.

  • Дослідження: Виявлення поточного парку техніки шляхом використання спеціалізованого програмного забезпечення, детальний моніторинг схем використання техніки та об’ємів друку. Опитування користувачів для виявлення специфічних потоків документів, індивідуальних потреб та побажань щодо рівня обслуговування. Збір всіх можливих комерційних даних.
  • Аналіз: Точний розрахунок сукупної вартості володіння чи орієнтовних витрат та порівняння з середньо ринковими показниками. Детальний аналіз необхідних та рекомендованих послуг з друку для забезпечення оптимального і безперервного виробництва та обробки документів.
  • Оптимізація: Проектування парку пристроїв, що підходять для конкретних бізнес потреб, візуалізація пропозиції на основі планів приміщень, а також презентація альтернативних сценаріїв. Точний розрахунок майбутньогоскорочення сукупної вартості володіння та оцінка іншихпереваг – від економії часу працівників до покращенняпоказників впливу на зовнішнє середовище.