OPTIMIZED PRINT SERVICES

ЗМІНИТИ ВИБІР

Експлуатація

Після випробування та визначення деталей нової інфраструктури друку OPS пропонує набір масштабованих послуг із підтримки та управління парком техніки. Налаштовані під індивідуальні потреби та побажання, вони можуть доповнити поточні IT процеси чи навіть повністю взяти на себе відповідальність щодо забезпечення безперервного друку.

  • Моніторинг: Постійний нагляд за всіма мережевими талокальними пристроями з метою моніторингу завантаження, статусу та повідомлень машин. Онлайн доступ до інформації про поточний статус, ключові показники використання та звіти про стан парку, сервісні запити, доставку витратних матеріалів та ін.
  • Управління: Регулярна звітність для керівництва, регулярнізбори для аналізу ситуації та активний пошук шляхів майбутньої оптимізації та підвищення ефективності. Також існує можливість виписки рахунків згідно побажань клієнта, наприклад окремих рахунків для відділень у регіонах чи згідно типу пристроїв тощо.
  • Сервіс та підтримка: Проактивний сервіс, віддалено та на території клієнта, автоматична доставка витратних матеріалів за запасних частин. Всі види послуг щодо забезпечення безперервної роботи інфраструктури друку (встановлення, доконфігурація, переміщення, заміна, деінсталяція) в обсязі, що потрібен конкретному клієнту.