Konica Minolta

Україна

  • Українська

Giving Shape to Ideas

Optimized Print Services

ПОСЛУГИ ТА РІШЕННЯ

Прагнучи до постійних інновацій та розвитку, Konica Minolta пропонує повний спектр необхідних послуг та рішень, щоб підтримати вас у всіх областях пов'язаних із відтворенням цифрових зображень. Ми слідуємо чіткому підходу, що ставить клієнта в центр уваги, і наша мета полягає в тому, щоб зрозуміти ваші потреби та вирішити проблеми вашого бізнесу.

Optimized Print Services (OPS)

Концепція Optimized Print Services (OPS) від Konica Minoltа - це вдале поєднання консалтингу, обладнання для друку, програмних рішень та систем документообігу, яке дозволить ефективно створювати документи та управляти їхніми потоками.

В цілому, набір послуг Optimized Print Services (OPS) від Konica Minolta поєднує експертну підтримку із детальною розробкою індивідуальної оптимізації та управління процесами для легкого переходу не лише для того, щоб допомогти компаніям встановити оптимальну інфраструктуру друку, а й для її експлуатації найкращим чином. Це – шлях до постійного зменшення сукупної вартості володіння, до мінімізації ризиків та органічного впровадження сучасних бізнес процесів, а також максимального контролю.