Konica Minolta

Україна

  • Українська

Giving Shape to Ideas

Умови користування сайтом

Умови користування сайтом

1. Загальні положення щодо умов користування сайтом

Користування цим веб-сайтом та контентом і послугами, що пропонуються, можливе тільки на таких умовах. При доступі до цього веб-сайта або будь-якої його сторінки нижчого рівня користувач погоджується з умовами користування у їхній редакції, чинній на момент користування. Якщо користувач не згодний хоча б з одним положенням цих умов, користування сайтом повинно бути негайно припинене. Компанія «Коніка Мінолта» зберігає за собою право змінювати або редагувати ці умови у будь-який час без попереднього сповіщення.

2. Послуги, що надаються

Компанія «Коніка Мінолта» пропонує контент та інформацію на цьому веб-сайті для комерційних цілей. Компанія «Коніка Мінолта» зберігає за собою право припиняти або обмежувати функціонування цього веб-сайта і не несе відповідальності за постійне і незмінне функціонування цього веб-сайта або будь-яких матеріалів цього веб-сайта без перерв і збоїв.

3. Рамки користування веб-сайтом

Контент та інформація веб-сайта призначені для особистого некомерційного використання користувачем та не може завантажуватися з копіюванням ("скачуватися"), копіюватися, оброблятися або розповсюджуватися для комерційного використання, з єдиним винятком для тих матеріалів контенту, які спеціально призначені для скачування та які особливим чином помічені як призначені для цього. Користувач має право роздруковувати частини веб-сайта для особистого користування.

Компанія «Коніка Мінолта» заявляє про таке:

  • контент цього веб-сайта, тобто текст, зображення, графіка та шаблони є об'єктом автрського права або власністю компанії «Коніка Мінолта» або іншим чином захищені правом власності
  • назви продуктів, брендів та назви компаній є торговельними марками або зареєстрованими торговельними марками відповідних власників.

Використання цих матеріалів з будь-якою іншою метою, крім передбаченої компанією «Коніка Мінолта» заборонене законом, якщо тільки «Коніка Мінолта» не дала на це свого попереднього письмового дозволу.

4. Гарантія та відповідальність

Веб-сайт відображає статус інформації та стан технології на час публікації. Компанія «Коніка Мінолта» не несе відповідальності за вибір питань, точність та повноту матеріалів, особливо тоді, коли зміни, що вносяться до продуктів компанії «Коніка Мінолта» або зміну в застосуванні цих продуктів можуть час від часу відрізнятися від заявлених у матеріалах веб-сайта. Компанія «Коніка Мінолта» також не є гарантує того, що зміст веб-сайта відповідає цілям, які ставить перед собою користувач. Компанія «Коніка Мінолта» не несе відповідальності ні за яку шкоду або збитки будь-якої природи, які користувач може зазнавати під час або у зв'язку з використанням веб-сайта та його сторінок нижчих рівнів. У випадку порушення будь-якого із основних зобов'язань цієї угоди межі відповідальності обмежуються типовими передбачуваними договірними збитками. Це обмеження не має сили у тих випадках, коли компанія «Коніка Мінолта» несе повну відповідальність у відповідності із застосовним правом, тобто у випадках навмисної грубої недбалості, заподіяної шкоди для життя, здоров'я або особистої шкоди, завданій фізичній особі через порушення обов'язків або відповідальності згідно із законом про відповідальність за товар.

5. Посилання на інші веб-сторінки

У деяких частинах веб-сайта існують гіперлінки на інші веб-сторінки з додатковою інформацією, яка може становити інтерес для користувача. Користуючись цими посиланням, тобто "клацаючи" на відповідні лінки на ці веб-сторінки, користувач залишає веб-сторінку компанії «Коніка Мінолта».

Компанія «Коніка Мінолта» не має впливу на поточні і майбутні матеріали веб-сайтів, що перебувають під управлінням третіх сторін. З цієї причини компанія «Коніка Мінолта» не бере на себе жодної відповідальності за матеріали таких веб-сторінок третіх сторін і не несе жодної відповідальності за шкоду, крім випадків, коли компанія «Коніка Мінолта» не знала про незаконність матеріалів до встановлення такого лінка.

6. Обов'язки користувача

Користувач веб-сайта зобов'язаний, при кожному користуванні веб-сайтом або послугами, що пропонуються, діяти у законний спосіб. Користувач не має права використовувати механізми, програмне забезпечення або інші прийоми, які при взаємодії з веб-сайтом можуть завдати йому шкоди або виходу з ладу. Це також стосується будь-яких навмисних заходів, які завдають надмірного навантаження технічній інфраструктурі веб-сайта.

7. Захист даних

Веб-сайт можна відвідувати та користуватися ним без введення жодної особистої інформації.

Деякі частини веб-сайта, які пропонують скачування інформації або послуг, можуть вимагати введення користувачем особистих даних для отримання цих послуг або доступу до особливих розділів або реєстрації як користувача із захистом паролем. У цих випадках, компанія «Коніка Мінолта» вказує, з якою метою збираються дані, а також те, чи введення інформації є добровільним або обовязковим для користування відповідною послугою.

Компанія «Коніка Мінолта» зберігає та використовує особисті дані про користувача тільки з конкретною метою, про яку користувач мав намір, тобто дав свою згоду. Використання особистих даних з будь-якою іншою метою може здійснюватися лише тоді, коли це є законним. Усі дані користувача зберігаються у таємниці і можуть бути передані працівникам компанії «Коніка Мінолта» або їхнім представникам тільки тоді, коли це є необхідним для певної чітко обумовленої мети, намір про яку має користувач. Ці дані не передаються жодним третім сторонам, крім випадків, коли компанія «Коніка Мінолта» зобов'язана це зробити згідно із вимогами закону.

На вимогу компанія «Коніка Мінолта» надає користувачеві інформацію про особисту інформацію, яку було зібрано та збережено. Компанія «Коніка Мінолта» виправляє будь-які неточності у даних на вимогу користувача. Користувач має право у будь-який відкликати свою згоду на угоду про використання і зберігання особистих даних, і компанія «Коніка Мінолта» повинна негайно знищити інформацію після отримання повідомлення про таке відкликання. У випадках, коли компанія «Коніка Мінолта» зобов'язана зберігати дані протягом певного періоду, дані буде зроблено недоступними.

8. Застосовне право та судова юрисдикція

Стосовно корустуванням цим веб-сайтом та застосування цих умов застосовується законодавство Німеччини. У випадках, коли клієнтом є оптовий торговець або юридична особа згідно з публічним правом, у всіх спорах, що стосуються користування веб-сайтом або цих умов, судовою юрисдикцією повинен бути Ганновер.