Konica Minolta

Україна

  • Українська

Giving Shape to Ideas

Соціальна відповідальність

КОМПАНІЯ

ДП "Коніка Мінолта Україна" - офіційний представник Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan – глобального провайдера передових IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов'язаних з ним бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на системах друку, впровадженні та управлінні документообігом на рівні найвищих світових стандартів.

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність Konica Minolta базується на основі філософії "Створення Нової Вартості" (“The Creation of New Value”) і на Статуті корпоративної поведінки (Charter of Corporate Behaviour). Група компаній Konica Minolta прагне виправдати довіру і очікування суспільства, виконуючи свої обов'язки для всіх зацікавлених сторін і роблячи вклад в підтримку сталого розвитку.

Група Konica Minolta взяла участь у підписанні Глобального договору Організації Об'єднаних Націй (United Nations Global Compact), загально визнаючи принципи, що захищають права людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Крім того, компанія приєдналася до Глобального договору Японських мереж (Global Compact Japan Network (GC-JN)). Політика Групи, яка базується на повазі та дотриманні цих та інших універсальних принципів, сформульована в Статуті корпоративної поведінки Konica Minolta, який є визнаним глобально та допомагає Konica Minolta відповідати цим принципам.