Konica Minolta

Україна

  • Український

Giving Shape to Ideas

Соціальна відповідальність

КОМПАНІЯ

Як провідний постачальник продукції для обробки та відтворення зображеннь, Konica Minolta прагне пропонувати продукти, послуги та рішення, які мають важливе значення для всіх областей цифрових зображень. Особлива увага приділяється управлінню документами та іншим рішеням для офісних і виробничих потреб, особливо в області кольорового друку, а також витратних матеріалів.

Корпоративна соціальна відповідальність

Корпоративна соціальна відповідальність Konica Minolta базується на основі філософії "Створення Нової Вартості" (“The Creation of New Value”) і на Статуті корпоративної поведінки (Charter of Corporate Behaviour). Група компаній Konica Minolta прагне виправдати довіру і очікування суспільства, виконуючи свої обов'язки для всіх зацікавлених сторін і роблячи вклад в підтримку сталого розвитку.

Група Konica Minolta взяла участь у підписанні Глобального договору Організації Об'єднаних Націй (United Nations Global Compact), загально визнаючи принципи, що захищають права людини, праці, навколишнього середовища та боротьби з корупцією. Крім того, компанія приєдналася до Глобального договору Японських мереж (Global Compact Japan Network (GC-JN)). Політика Групи, яка базується на повазі та дотриманні цих та інших універсальних принципів, сформульована в Статуті корпоративної поведінки Konica Minolta, який є визнаним глобально та допомагає Konica Minolta відповідати цим принципам.

Захист навколишнього середовища (англ.)