ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Відразу 5 монохромних МФУ і програмне рішення PageScope Mobile від Konica Minolta були удостоєні нагороди «Вибір BLI»

Компанія Konica Minolta Business Solutions Europe отримала нагороду «Вибір BLI, літо 2014» (Summer 2014 Pick Award) за монохромні багатофункціональні пристрої А3 формату (bizhub 754e, bizhub 654e і bizhub 454e) і А4 формату (bizhub 4750 і bizhub 4050), а також за мобільний додаток PageScope Mobile. Нагороди «Вибір BLI» присуджуються двічі на рік незалежною лабораторією Buyers Lab, яка тестує офісне обладнання та програмні рішення на основі широкого переліку критеріїв.

«У січні 2014 року компанія  Konica Minolta була удостоєна нагороди «Лінійка року А3 формату» в четвертий раз поспіль, а зараз ми отримали ще одну престижну премію BLI. Це в черговий раз доводить успішність стратегії, обраної компанією Konica Minolta: ми намагаємося врахувати різноманітні вимоги клієнтів, що працюють в різних областях, пропонуючи їм велику лінійку рішень, розроблених на основі сучасних і зручних у використанні технологій», - говорить Олаф Лоренц, генеральний менеджер міжнародного підрозділу маркетингу компанії Konica Minolta Business Solutions Europe.

Konica Minolta отримала високі оцінки журі за всіма показниками. Зокрема, bizhub 754e, bizhub 654e і bizhub 454e були нагороджені за високу продуктивність і безперебійність роботи при винятковій якості друку. Крім того, журі відзначило зручну сенсорну панель управління з можливістю прокрутки стандартним жестом «змахування» і функцію MyTab, що дозволяє користувачy індивідуально налаштувати інтерфейс драйвера друку.

Пристрої bizhub 4750 і bizhub 4050 були відзначені нагородами за високу надійність і якість друку. Системи оснащені виключно зручною універсальною сенсорною панеллю управління з інтуїтивним інтерфейсом INFO-Palette, що забезпечує простоту індивідуального налаштування. Протокол інтеграції та стандартизований API дозволяють розробляти і впроваджувати власні програми для роботи з МФУ. Завдяки Open API обидві системи відмінно масштабуються і, крім того, відрізняються невисокою загальною вартістю.

Мобільний додаток PageScope Mobile справив враження на журі завдяки своєму широкому функціоналу, включаючи автоматичне виявлення і реєстрацію пристрою, а також безлічі налаштувань друку і сканування. Користувачі iOS і Android гідно оцінять переваги цього сучасного програмного рішення, яке відмінно інтегрується з обладнанням Konica Minolta як для друку з камери або поштової скриньки мобільного пристрою, так і для сканування на нього, в тому числі з використанням дуплексного режиму автоподатчика документів.