ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Успіх Konica Minolta на виставці Ipex: компанія укладе нових контрактів на 3,5 мільйона євро

Konica Minolta, найбільший учасник виставки IPEX 2014, святкує успіх своїх презентацій, які принесли їй контракти на 3,5 мільйона євро і можливості подальшого просування на нові ринки.

Презентація KM-1 на Ipex 2014

Відвідувачі стенду площею більше 1200 м2, де були представлені 12 різних друкарських систем і сучасне програмне забезпечення, де протягом усіх 6 днів виставки проводилися демонстрації, допомогли Konica Minolta як компанії-розробнику нових технологій для друкованого бізнесу, отримати заслужену винагороду за виконану роботу.

Однією з найпопулярніших на стенді була система повнокольорового струменевого УФ друку KM-1 формату B2+ з листовою подачею, демонстрації якої проводилися три рази на день. На виставці було підтверджено, що бета-тестування машини почнеться вже цього року на майданчиках замовників у Японії, Північній Америці і Європі, а серійне виробництво буде запущено в 2015 році. Цей друкований прес дозволить комерційним друкарням виробляти високоякісну друковану продукцію, в тому числі і на нових перспективних ринках, задовольняючи попит власників торгових марок, зацікавлених у замовленні невеликих партій упаковки з високим рівнем персоналізації. Короткі цифрові тиражі, дуже стислі терміни друку і обробка персональних даних - спеціалізація KM-1. Демонстрації були особливо цікаві комерційним друкарням, виробникам упаковки і фальцьованих картонних коробок.

На іншій презентації, в рамках Ipex, Konica Minolta вперше продемонструвала друк етикеток з рулону на пристрій лазерного висікання етикетки зі швидкістю до 18 м/хв за допомогою машини Konica Minolta bizhub PRESS C70RLC. Портфель Konica Minolta включає в себе: системи для комерційної друку, виробництва упаковки, широкоформатний друк, друк документів, корпоративний друк, видання книг на вимогу, адресні розсилки, етикетки і фотодрук, рішення для автоматизації бізнес-процесів, системи додрукарської підготовки та післядрукарської обробки від партнерів компанії, а також крос-медіа.

Олаф Лоренц, генеральний менеджер міжнародного підрозділу маркетингу Konica Minolta Business Solutions EuropeGmbH, сказав: «Виставка Ipex повністю виправдала наші очікування і допомогла досягти всіх поставлених цілей. До нас приходило по 600 потенційних клієнтів на день, і ми вже підписали понад 40 договорів про наміри, а також уклали ряд угод. Наш досвід участі в таких виставках дає нам впевненість у тому, що Ipex принесе нам нові контракти на суму більше 3,5 мільйонів євро»

Він додав: "В ході дискусій, які наші експерти провели з сотнями відвідувачів виставки, з'ясувалося, що для постачальників друкарських послуг існує величезна кількість можливостей підвищення доходу, вони можуть почати розвивати перспективні, прибуткові напрямки бізнесу за рахунок нових сфер застосування друку в світі, де все швидше розвиваються цифрові технології. І ми дуже пишаємося тим, що ми в перших рядах комунікаційної революції нового століття, серед яких друк залишається основною рушійною силою і ключовим інформаційним носієм".