ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Розпочата програма “Konica Minolta Global Award”

1 квітня 2013 року Konica Minolta Group зробила новий старт в якості “One Konica Minolta” під новою структурою управління. Ця реорганізація була розроблена, щоб усунути бар'єри між бізнес-компаніями і сприяти співробітництву між ними, разом з подальшим зміцненням солідарності між членами глобальної Konica Minolta Group.

У відповідності зі стратегією One Konica Minolta, ми запустимо програму "Konica Minolta Global Award 2013", для того, щоб відзначити зразкові внески членів групи в Konica Minolta Group. Ця нагорода буде представлена ​​на честь Президента Konica Minolta, Inc. за  найкращі способи мислення та вчинки в манері «simply BOLD» , а також сприяння принципам Giving Shape to Ideas”, надаючи конкретні рішення для задоволення потреб і запитів клієнтів і суспільства.

В рамках цієї програми, ми прагнемо усвідомити випадки передового досвіду в різних куточках світу і розділити цей досвід з усіма глобальними членами Konica Minolta Group, бо вони – це наші цінні активи.

Президентам глобальних компаній Konica Minolta Group і керівникам внутрішніх компаній і відділів у Konica Minolta, Inc Konica Minolta Group рекомендується подавати заявки на цю нагороду, після поглибленого обговорення з членами відповідних компаній/департаментів і досягнення згоди щодо причин для заявки, а саме: чому саме їх конкретну практику можна вважати гідною нагороди?

Ми з нетерпінням чекаємо на багато прикладів передового досвіду, що реалізується членами Konica Minolta Group.