ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Продукти компанії Konica Minolta отримали нагороди в кількох номінаціях від EDP Awards

Компанія Konica Minolta рада оголосити про отримання двох нагород EDP Awards 2016 від Європейської асоціації цифрового друку (EDP). EDP – організація, що складається з видавців європейських журналів про поліграфію та суміжні теми, щорічно оцінює продукти та технології в галузі цифрового друку та присуджує нагороди тим, що отримали найвищий рейтинг у кожній з категорій. Цьогорічна церемонія нагородження відбулась на Міжнародній виставці поліграфії Drupa.


Найкраща кольорова легка цифрова машина для друку - Konica Minolta bizhub PRESS C71hc

Друге покоління поспіль машина залишається унікальним легким 4-кольоровим пристроєм для друку з розширеним колірним обхватом.  Сконструйований на інноваційному механізмі, що розроблявся спеціально для Konica Minolta bizhub PRESS C1070. Серед інших переваг: більш низька температура плавлення тонера (дозволяє розширити асортимент задрукованих матеріалів) та можливість друку на банерних носіях.

Найкраща кольорова цифрова машина для друку формату B2+ - Konica Minolta AccurioJet KM1

Машина, що покладає початок новій категорії свого сегмента – кольорова УФ-машина формату В2. Відкриває безліч можливостей для виробництва друкованої продукції з високою доданою вартістю на широкому асортименті матеріалів, включно з картоном, пластиком та металізованими носіями. 

Найкраще рішення для фінішної обробки етикеток - MGI JETvarnish 3DW & iFOIL W

Інтегрована рулонна система цифрової обробки заповнює сектор вибіркового лакування для цифрових типографій, що друкують етикетки, а також забезпечує цифрове фольгування на вимогу за допомогою змінних даних.

Асоціації європейських видань, які пишуть про цифрові технології в поліграфії (European Digital Press Association, EDP) та премії EDP Awards виповнилось вже 10 років. За цей час премія стала найпрестижнішою та найціннішою технічною премією в галузі цифрового промислового друку в Європі. Оскільки EDP Awards створена для відзнаки інновацій, у процесі оцінювання журі враховує злагодженість роботи пристрою, використання у його роботі нових матеріалів та технологій, можливість друку на нових носіях тощо. Також оцінюється співвідношення «ціна/якість», що може бути важливим фактором для зниження собівартості поліграфічного виробництва.  Важливо зауважити, що до здобуття премії допускаються лише серійні продукти, що вже доступні для продажу, або, як мінімум, доступні для замовлень найближчим часом. Перевага цієї умови полягає в тому, що продукти, які приймають участь в нагороджені не будуть «сирими». 

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua