ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Премія EDP для BIZHUB PRESS серії 1250 підтверджує експертизу Konica Minolta у продуктивному друці

Konica Minolta у черговий раз отримала відому премію European Digital Press Association (EDP), альянсу провідних журналів Європи у сфері цифрового друку, які мають більше мільйона читачів-професіоналів. Журі EDP вибрало BIZHUB PRESS серії 1250, включаючи BIZHUB PRESS1250/1250P, BIZHUB PRESS 1052, а також BIZHUB PRO1052, як переможців у номінації «Кращий продуктивний листовий принтер - висока продуктивність" 2013 року. Перемога в премії EDP підкріплює шлях до успіху на європейському ринку поліграфічної продукції для Konica Minolta: компанія подвоїла свою частку на європейському ринку в цьому сегменті *.

 

"Ми пишаємося тим, що наші постійні зусилля, щоб принести істотну вигоду бізнесу наших клієнтів набувають міжнародне визнання. Після отримання нагороди EDP Awards в 2009 і 2011 роках, ми раді тому, що вразили журі з нашими BIZHUB PRESS серії 1250 і на цей раз", - говорить Інес Веннеманн, продукт-менеджер департаменту монохромного продуктивного друку, Konica Minolta Business Solutions Europe. Всі нагороди EDP Awards номінуються технічним комітетом фахівців цифрового друку, журналістів, а також технічних консультантів і представників промисловості. "Це дуже багато важить для нас, особливо тому, що гравці ринку друку залучені в ухвалення рішення", - додає Інес.

 

BIZHUB PRESS серії 1250 представляє видатні професійні рішення для промислових цілей: він поєднує в собі широкий спектр фінішної обробки з частотою виведення від 105 A4 / A3 60 сторінок на хвилину і 125 A4 / A3 70 сторінок на хвилину. BIZHUB PRESS-1250 побудований для пікових обсягів до 3 мільйонів відбитків на місяць. Крім того, всі чотири моделі можуть бути інтегровані в комплексне рішення для ефективного управління чергою друку з метою задоволення термінових замовлень. Оптимізовано складові апаратної частини, висока ємність вхідного / вихідного лотка паперу і необмежені поставки тонера підвищують надійність і значно скорочують витрати замовників.

 

* InfoSource. Q1/2012 Q1/2013. Продуктивні пристрої, Ч / Б, листові