ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Підвищуйте Вашу продуктивність разом з Konica Minolta bizhub 654e та 754e

Технологічний лідер Konica Minolta постійно модернізує власний модельний ряд у відповідності з потребами користувачів. Сьогодні моделі bizhub 654e та 754e модернізовані до найновішої програмної платформи та отримали цілу низку переваг в лінійці монохромних багатофункціональних пристроїв (БФП) формату А3. Згідно девізу “Знаєш один – оперуєш всіма” пристрої здобули подвійну перевагу: в продуктивності та уніфікації серед кольорових та монохромних машин Konica Minolta A3. Нова технологія роботи з додатковими програмами підіймає на новий рівень робочий процес та досвід користування. Обидва пристрої ідеальні для великих департаментів і CRD (центрів друку), виробничих та дослідницьких відділів тощо, для яких важлива максимальна ефективність, продуктивність та мінімальні витрати.

bizhub 654e та 754e популярні та практичні завдяки своїм властивостям: швидкість друку 65 та 75 стор./хв., в тому числі, в режимі дуплексу, що відповідає потребам рызних департаментів і CRD. Двостороннє кольорове сканування зі швидкістю 180 стор./хв. дозволяє швидко перевести значні архіви документів в електронний формат для систем електронного документообігу. Доступні опції фінішної обробки від степлювання до повністю готових буклетів, ручні операції повністю відсутні. Різноманіття носіїв: папір 52-300 г/м2 та формат від А6 до банера 1.2м підвищує продуктивність обох систем, та робить їх справжніми універсалами для всього офісу.

Нова інтуїтивна панель управління Konica Minolta з розпізнаванням дотику, за принципами смартфонів та планшетів, робить керування пристроєм елементарним та зручним. Кожен пристрій з модельного ряду має однакові елементи управління. Стандартні можливості налаштування дозволяють користувачам налаштувати інтерфейс під свої потреби. Найбільш важливе нововведення – інтеграція новітньої  технології - Вбудованого Web-сервера (Internal Web Server (IWS)). IWS забезпечує користувачу прямий доступ з панелі управління до bizhub MarketPlace, нового інтернет-магазину програм Konica Minoltа для розширення стандартного функціоналу пристроїв. Smart-програми на зразок bizhub connector для Microsoft SharePoint, Google та Evernote дозволять користувачу друкувати та сканувати прямо в підключені програми. Крім цього, програма “Easy Panel” надає користувачу доступ до популярних налаштувань інтерфейсу, що робить повсякденну роботу в офісі більш ефективною.

«Великий обсяг даних» - час від часу кажуть IT-спеціалісти, але насправді це є проблемою: зростає внутрішній та зовнішній потік даних. Для захисту мереж від перевантаження даними  bizhub 654e та 754e пропонують опціональну підтримку рішення Cortado’s ThinPrintTM, що дозволяє знизити обсяг даних до 80%.

Крім того, bizhub 654e та 754e отримали можливості прямого сканування документів в формати Microsoft Office (.docx, .pptx and .xlxs). Користувачі можуть знайти будь які дані в документі за допомогою стандартного пошуку.

«Послідовний модельний ряд є ключовим, поєднання різних типів пристроїв необхідно для рішення різних завдань, але відмінності в управлінні або в інтеграції в робочі процеси значно знижують продуктивність. Ми це розуміємо, саме для задоволення цієї важливої потреби Клієнтів Konica Minolta постійно покращує всі продукти, так, як сьогодні це зроблено з bizhub 654e та 754e» - коментує Ларс Модеров (Lars Moderow), Team Manager Office Group Konica Minolta Business Solution Europe GmbH.

Високопродуктивний, але простий та зручний в управлінні та обслуговуванні. Ідеальна центральна система для різноманітних відділів і CRD (централізованих репрографічних центрів).

Konica Minolta Business Solutions Europe

Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH, знаходиться в Лангенхагені, Німеччина. Стовідсоткова дочірня компанія Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan, є частиною Business Technologies. Є глобальним лідером в сфері IT: в організації процесів документообігу, в рішеннях цифрового продуктивного друку, в сфері бізнес консалтингу, впровадженні та управлінні системами та рішенями друку. Концепція Сервісів з Оптимізації Друку (Optimized Print Services (OPS)) поєднує консалтинг, впровадження апаратного та програмного комплексу та управління з метою оптимізації бізнес-процесів, та зниження витрат. Для ефективної підтримки клієнтів за допомогою потужних та надійних рішень Konica Minolta, як технологічний лідер, постійно інвестує  в дослідження та новітні розробки, запроваджує нові стандарти.

Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб’юторами в більш ніж 50 країнах Європи, Ближнього Сходу, Африки (EMEA). Близько 31 000 працівників у світі (дані на червень 2012), Konica Minolta’s Business Technologies business area досягла товарообігу на рівні 5,4 МЛРД EUR в 2012/13 фінансовому році.

Для додаткової інформації: www.konicaminolta.eu, www.konicaminolta.ua

Зображення продуктів: http://www.konicaminolta-images.eu