ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Підвищуйте продуктивність роботи завдяки серії bizhub PRESS C1100 від Konica Minolta

З двома новими повнокольоровими апаратами від Konica Minolta ви зможете отримати нові джерела доходів, збільшити час безперервної роботи і виконати більше замовлень.

Апарати bizhub PRESS C1100 і C1085 відмінно підійдуть усім, кому необхідні великі обсяги й висока швидкість друку - постачальникам поліграфічних послуг, департаментам друку великих компаній. Нові машини пропонують виключно високу продуктивність, першокласну якість продукції і можливості підвищення прибутку. Слоган нових цифрових кольорових друкованих систем - "Підвищення продуктивності при скороченні витрат і часу на виконання тиражів". Вони виконують більш широкий спектр завдань великих обсягів, працюють більш ефективно при друці на складних матеріалах і створюють якіснішу продукцію.

Виключно висока продуктивність

При продуктивності 100 і 85 сторінок за хвилину bizhub PRESS C1100 і C1085 - є найшвидшими серед кольорових продуктивних систем Konica Minolta. Вони дозволяють швидко, ефективно і точно в строк виконувати різноманітні завдання, сприяють скороченню експлуатаційних витрат і часу друку тиражів. Високопродуктивний  друк, незмінно висока швидкість роботи з носіями щільністю від 55 до 350 г./м2 і автоматичний дуплекс підвищують ефективність виробництва і запобігають зниженню продуктивності машин.

Стабільність подачі паперу забезпечується різними модулями -  касетами подачі зі сканером або без нього. Для досягнення максимальної продуктивності можна збільшити ємність подачі касет до максимального об’єму  - 13 890 аркушів, використовуючи одразу три касети.

Стабільність і найвищий рівень якості

Для того, щоб привернути нових і утримати постійних клієнтів в умовах жорсткої ринкової конкуренції, дуже важливо пропонувати широкий спектр продукції, постійно підтримувати її якість на найвищому рівні і мати можливість виконувати вимоги професіоналів. Машини серії bizhub PRESS C1100 - це стабільність і найвищий рівень якості, вони повністю відповідають потребам клієнтів і дають їм можливість диференціації бізнесу.

Тонер SIMITRI® HD E з поліпшеними екологічними характеристиками гарантує стабільно високу якість друку. Удосконалена адаптивна цифрова технологія обробки растрів SEAD IV також покращує якість зображення і відтворення кольору.

Вбудований денситометр і функція зворотного зв'язку, що вимірюють колір на тиражному папері, в автоматичному режимі забезпечують сталість високої якості зображення і точність відтворення кольору при друці довгих тиражів.

Відмінний вибір додаткових опцій

Універсальні продуктивні системи відповідають вимогам професіоналів і виконують безліч видів післядрукарської обробки, дозволяють збільшити прибуток за рахунок скорочення термінів виконання тиражів, зниження витрат і підвищеної ефективності роботи. bizhub PRESS C1100 і C1085 надають широкий вибір опцій, наприклад, для виробництва брошур, термоклейові зшивання, скріплення пластиковими кільцями, а також у комплекті є ємності для готової продукції об’ємом до 10 000 аркушів. Існує безліч варіантів об'єднання післядрукарських модулів в систему, що дозволяє створити єдиний безперервний процес друку і виконувати друкарську обробку в лінію.

«Продуктивність - це ключ до зростання і розвитку друкарського бізнесу. З bizhub PRESS C1100 і C1085 ми ще на один крок просунулися вперед на ринку кольорових продуктивних апаратів, окрилені великим успіхом нашої першої системи середнього сегмента промислового друку», - говорить Карл-Фрідріх Еденхаузен, продукт  менеджер, що відповідає за обладнання продуктивного друку міжнародного підрозділу маркетингу компанії.