ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Нові повнокольорові БФП від Konica Minolta

Завдяки новим пристроям Konica Minolta може запропонувати індивідуальні рішення для кожного клієнта, відповідно до його потреб. bizhub C454 та C554 офісні повно кольорові пристрої зі швидкістю друку 45 (С454) та 55 (С554) сторінок на хвилину у повнокольоровому та чорно-білому режимах. Обидва БФП обладнані дев’яти-дюймовим інтерактивним дисплеєм з яким працювати так само просто як і з смартфонами та планшетами. Додаткові опції для індивідуалізації панелі управління БФП та меню драйвера принтера роблять систему дуже гнучкою і універсальною.

Серія нових БФП відрізняється винятковим використанням енергозберігаючих та “зелених” технологій, що дозволяє зменшити сукупну вартість володіння технікою (TCO). Наприклад bizhub C454 та С554 здатні сканувати без прогріву БФП, що дозволяє зменшити споживання електроенергії. Додатково заощадити кошти дозволяє використання нового полімеризованого тонеру Simitri HD. Дані БФП використовують інноваційні технології від Konica Minolta, інакше кажучи апарат аналізує робочий процес та здатен сам вимкнутися, наприклад, коли робочий день закінчився.

Нові БФП bizhub C454 та C554 пропонують також нові можливості для сканування та архівування документів, а саме - двосторонній автоподавач документів (сканує дві сторони документів в один прохід) дозволить відсканувати за одну хвилину цілих 160 зображень в повнокольровому режимі. Обидві машини можуть бути обладнані додатковими касетами для паперу як А4, А3 так і SRA3 формату. Додатково БФП можуть виконувати різну післядрукарську обробку інформації, а саме – виготовлення буклетів, степлювання до 50 або 100 аркушів, перфорацію.