ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Нові офісні багатофункціональні пристрої Konica Minolta bizhub C227/C287 з інноваційними можливостями мобільного друку

У січні 2016 року ДП «Коніка Мінолта Україна» представила вихід нових офісних багатофункціональних пристроїв bizhub C227/C287 з інноваційними можливостями мобільного друку.

Робота в офісі все менш залежить від місця і часу. Konica Minolta Business Solutions Europe (Konica Minolta) орієнтована на інноваційні бізнес-процеси, зокрема, в новітніх повнокольорових системах формату А3 bizhub C227 і C287. Нові багатофункціональні принтери були розроблені з акцентом на зручність використання та новий рівень взаємодії з мобільними пристроями.

Працівники офісу сьогодні вимагають можливість друкувати потрібні матеріали завжди: будь-де, з будь-якого мобільного пристрою. Багатофункціональний кольорові системи Konica Minolta bizhub C227/C287 відповідають новітнім вимогам ринку, забезпечують інтегрований WiFi, нові можливості персоналізації інтерфейсу. Нові офісні системи bizhub C227/C287 мають 7-дюймовий сенсорний екран з "Near Field Communication" (NFC) для пристроїв на Android і Bluetooth Low Energy для пристроїв Apple IOS – це забезпечує автоматичне поєднання сканування з мобільним друком.

"Ми з гордістю презентуємо нові кольорові багатофункціональні системи, з новим рівнем оптимізації щоденних офісних завдань. Konica Minolta надає форму ідеям і є найкращим партнером у світі пристроїв для друку в новітню цифрову еру, по всій Європі. Новітні Konica Minolta bizhub C227/ C287 створені з урахуванням новітніх потреб наших клієнтів", -  коментує Жюльєн Ацці, продукт-менеджер Konica Minolta.

Більш ніж просто багатофункціональний пристрій

Окрім мобільного друку та сканування bizhub C227/C287 мають також інші таланти. Обидві моделі вражають високою продуктивністю, місткістю паперу, та широкими можливостями фінішної обробки. Максимальний формат A3,  швидкість друку та копіювання bizhub C227/C287 – відповідно до 22/28 сторінок на хвилину в монохромному та кольоровому режимах. Обидва пристрої орієнтовані на спрощення щоденних завдань документообігу в сучасному діловому світі. В базовій комплектації нових систем є Internal Web Server (IWS) для персоналізації інтерфейсу, та  веб-браузер для серфінгу в Інтернет з екрану управління пристроєм.

Екологія та економія друку

Багатофункціональні принтери формату А3 пропонують новий рівень екологічності. Нова компактна система друку, удосконалене  програмне забезпечення дозволили скоротити на 15% вагу, споживання електроенергії, викиди вуглецю в атмосферу. Крім захисту навколишнього середовища друк на нових bizhub C227/C287 став більш економічним.

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Business Solutions Europe представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європи, Центральній Азії, на Близькому Сході і в Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року), чистий обсяг продажів бізнес-технологій в бізнес-сфері від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році.

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц, Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Посилання:

www.konicaminolta-images.eu