ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Нове досягнення Konica Minolta: bizhub PRESS 2250P

Провідний світовий постачальник рішень для промислового друку представляє свою нову розробку - найшвидшу систему монохромного продуктивного друку за всю історії своєї успішної роботи.

Перевірені технології bizhub PRESS 1250P користуються незмінним успіхом і вражають не тільки клієнтів - в 2012 році система отримала премію BLI, це єдина в своєму класі модель, якій було присуджено п'ять зірок за продуктивність. Сьогодні нова розробка Konica Minolta - bizhub PRESS 2250P пропонує друкарням переваги попередньої моделі в подвійному розмірі і формує новий сегмент ринку друку. Висока продуктивність, підтримка широкого спектра носіїв, сучасні технології і великий асортимент модулів післядрукарської обробки підвищують загальну ефективність роботи компаній, для яких важлива висока швидкість друку, що дозволяє виконувати замовлення в найкоротші терміни: постачальників поліграфічної продукції, центрів обробки даних і централізованих відділів друку великих компаній.

Підвищення продуктивності

bizhub PRESS 2250P складається з двох модулів друку із загальною продуктивністю до 250 відбитків A4 і 132 відбитка SRA3 в хвилину. Система не тільки підвищує ефективність роботи, але і гарантує своїм власникам суттєві конкурентні переваги, переносячи їх у нову еру друку. Завдання друку розділяються між двома друкарськими механізмами, з'єднаними в лінію, один з яких друкує лицьову, а другий зворотну сторону листа. Таке рішення дозволяє зробити виробництво більш технологічним і економічно вигідним.

Передові технології роботи з носіями

Оснащена кращими у своєму класі технологіями, нова система тандемного друку підвищує загальну продуктивність і пропонує ретельно продумані технології роботи з носіями. В bizhub PRESS 2250P використовується вакуумний пристрій подачі паперу, загальна ємність лотків збільшена до 18 000 аркушів, машина підтримує роботу з різними типами носіїв щільністю від 40 до 350 г./м2 при односторонньому і двосторонньому друці. За точністю і стабільністю подачі щільного і глянсового крейдованого паперу система значно перевершує моделі конкурентів. Завдяки роздільним механізмам вирівнювання паперу, підвищується точність розміщення зображення. Крім того, функція вакуумної подачі паперу була оптимізована для кращої відповідності типам підтримуваних носіїв. До того ж, касети подачі нової системи дуплексного друку можна наповнювати під час роботи, не перериваючи виробничий процес.

Удосконалені технології

Нова тандемна система відмінно доповнює інфраструктуру офсетного виробництва і дозволяє створювати першокласну продукцію. Сучасні технології високого професійного рівня, реалізовані в bizhub PRESS 2250P, допомагають економити цінний час клієнта. Функція настройки зміщення зображення забезпечує точність позиціонування зображень на обох сторонах аркуша. Технологія автоматичного контролю щільності виводить процес друку на новий якісний рівень: інтерфейсний модуль RU-509 оснащений датчиком щільності кольору (IDC), який забезпечує стабільність підтримки щільності обома друкарськими модулями. Інтерфейсний модуль може бути укомплектований системою зволоження HM-102, випрямлення і зняття надлишкової статики з віддрукованих аркушів, незамінного при інтенсивному виробництві, наприклад, під час друку книг.

Широкий вибір опцій післядрукарської обробки

Брошурування, термоклейове зшивання, фальцювання і перфорація, автоматичне скріплення пластмасовими кільцями і, звичайно, вихідні лотки ємністю до 15 000 аркушів – лише деякі опції післядрукарської обробки, які пропонує новий bizhub PRESS 2250P. Папір можна завантажувати в лоток подачі прямо під час друку, так само як і готову продукцію з накопичувача можна забирати, не перериваючи виробничий процес. Завдяки широкому вибору опцій, друкарська система дозволяє об'єднати процеси друку і фінішної обробки в єдиний безперервний процес, що  не вимагає участі оператора. Одноетапний процес виробництва та високоякісна друкарська продукція bizhub PRESS 2250P дозволяють підвищити доходи друкарень і оптимізувати їх бюджет.

«bizhub PRESS 2250P з двома друкарськими механізмами повністю відповідає девізу: «Виконувати замовлення сьогодні, а не завтра», швидкість друку системи в два рази перевищує швидкість моделі bizhub PRESS 1250P, що отримала премію за продуктивність, і гарантує власникам конкурентні переваги завдяки значному підвищенню ефективності роботи» , - говорить Інес Веннман, продукт менеджер, що відповідає за обладнання продуктивного друку міжнародного підрозділу маркетингу.