ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Нова серія продуктивних монохромних систем друку bizhub PRESS 1250, спринтерська швидкість та неймовірна гнучкість

Апарати нової серії мають різні назви, але їх об’єднує неймовірна гнучкість матеріалів для друку та фінішних можливостей. Відрізняє їх швидкість друку та максимальне місячне навантаження. Для  bizhub PRESS 1052 швидкість друку складає 105 стор./хв. При максимальному місячному завантаженні  2 000 000 стор., для bizhub PRESS1250/1250Р  (принтерна версія) -  125 стор./хв при максимальному місячному завантаженні до 3 000 000 стор.

Апарати цієї лінійки мають відмінну якість друку 1200x1200 dpi з можливістю відтворення 256 градацій сірого і системою редагування тонової передачі Tone Curve утиліта, яка дозволяє виконувати настройку параметрів растрування (форма і кут растру) в залежності від уподобань замовника, що дозволяє досягти виняткової якості тексту, фотографій і зображень.

Також нова серія поєднує гнучкість у використанні різноманітних матеріалів для друку і багаті можливості фінішного устаткування, що не мають аналогів на ринку. Діапазон  щільності папер від 40 до 350 г/м2 (дуплекс до 300 г/м2) дозволить в повному обсязі задовольнити найрізноманітніші потреби клієнта. Для більш оперативного виконання пакету завдань оператор може використовувати так званий «каталог паперів», в якому заздалегідь задаються параметри найбільш популярних матеріалів для друку. Максимальний формат паперу до 324 х 483 мм, при цьому в апаратах прописані спеціальні режими друку, для тонкого (газетного), крейдованого, а також фактурного паперу.

При розробці лінійки bizhub PRESS 1052/1250/1250Р інженерним центром Коніка Мінолта особливу увагу було приділено потребам сучасного ринку цифрового друку. Удосконалено тракт проходження паперу з урахуванням особливостей друку на тонких матеріалах і крейдованому папері, розроблений спеціальний модуль для друку на конвертах без втрат у швидкості та якості, мінімізовані ризики зминання паперу на вході при використанні касети великої ємності з вакуумною подачею, знижена собівартість відбитка.

Дані моделі будуть цікаві всім, хто потребує на друк у великих обсягах без простоїв з використанням досить широкої номенклатури матеріалів. Департаменти друку великих підприємств, постачальники поліграфічних послуг, організації з об'ємним документообігом можуть розраховувати на високу надійність друкарського обладнання Коніка Мінолта при конкурентній вартості як устаткування так і відбитка.