ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Нова надійна швидкісна система bizhub 758 ідеальна у високопродуктивному робочому середовищі

Konica Minolta представляє новий багатофункціональний монохромний пристрій bizhub 758 формату SRА3, що прийшов на зміну bizhub 754e. Машина розроблена для підприємств з великими об’ємами офісного друку, а також для відділів друку та копіювання, що висувають жорсткі вимоги до продуктивності, надійності, екологічності та енергоефективності пристроїв такого класу. Старт продажу в Україні – грудень 2016 року

Система bizhub 758 отримала високошвидкісний двосторонній автоподавач документів Dual Scan, що сканує обидва боки листа в один прохід (до 240 стор/хв. А4). Його місткість подвоєна до 300 аркушів. Автоподавач спрощує та прискорює сканування багатосторінкових матеріалів, економія часу до десятків разів порівняно з побутовими сканерами. Новий ультразвуковий датчик злиплих листів гарантує сканування кожного аркуша.

Удосконалені датчики машини скорочують кількість помилок подачі аркушу та попереджують зминання паперу. Нова функція автоматичного визначення розмірів нестандартного паперу, - користувач тепер не вносить їх вручну та заощаджує час.

Широкий вибір професійних опцій фінішної обробки дозволяє друкарням та відділам друку виконувати завдання різної складності: друк готових брошур, фальцювання аркушів під конверт, степлювання роздаткових матеріалів, перфорацію рахунків.  Панель БФП та інтерфейс драйвера принтера може бути налаштований індивідуально.

БФП органічно взаємодіє з мобільними пристроями, має функції автентифікації користувача за допомогою NFC. Завдяки новітнім розробкам Konica Minolta рівень енергоспоживання bizhub 758 є найнижчим для цього класу пристроїв, тому новий пристрій дозволяє не тільки економити енергію та природні ресурси, але й скоротити витрати, пов’язані з друком.

«Konica Minolta регулярно оновлює свою лінійку обладнання та програмних рішень з урахування актуальних тенденцій ринку та потреб споживачів, - коментує Ronja Harste, продукт-менеджер Konica Minolta Europe. - bizhub 758 – універсальна система, яка пасує до будь-яких бізнес-процесів та значно підвищує продуктивність роботи».

Про Konica Minolta Ukraine

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua