ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Коніка Мінолта Україна організувала партнерські зустрічі у Львові та Одесі

На початку серпня Коніка Мінолта Україна організувала захід для партнерів, на якому продемонструвала рішення з оптимізації бізнес процесів в компаніях. Так, зустрічі пройшли в найбільших містах України - у Львові 7 серпня, і в Одесі - 14 серпня.

Захід пройшов в незвичайному форматі: під час бізнес ланчу, фахівці Коніка Мінолта Україна презентували продукти за допомогою яких можна підвищити ефективність управління друкарським обладнанням в офісі, а також оптимізувати витрати на друк. Запрошені були не тільки партнери - дилери Коніка Мінолта Україна, а й їхні клієнти, оскільки нашою метою було наочно продемонструвати ту підтримку, яку ми надаємо партнерам, щоб кінцевий клієнт з упевненістю міг розраховував на той же спектр і рівень послуг та сервісів, що надає Коніка Мінолта своїм прямим клієнтам.

Серед продуктів для скорочення витрат на офісний друк був презентований програмно-апаратний комплекс з терміналом доступу. Налаштування сервера дозволяють запускати друк тільки після авторизації користувача, тобто за умови його знаходження біля принтера або МФУ, а інформація, зібрана з пристроїв, враховується і аналізується адміністратором, що дозволяє значно економити витрати на друк і обслуговування техніки.

На прикладі однієї з флагманських машин - bizhub C224e, з функціями віддаленого сканування в один дотик, у всіх присутніх була можливість протестувати додаток з друку з мобільних пристроїв - PageScope mobile, а також можливість встановлення обмежень на друк кольорових документів, друк в заданий часовий проміжок і певних типів додатків.

На зустрічі особливу увагу приділили рішенням від Коніка Мінолта Україна для організації друкарської інфраструктури в офісі. Так, замовник може здійснювати віддалений моніторинг периферійних пристроїв, контролювати використання апаратів різними користувачами, розмежувати права доступу до пристрою для співробітників компанії, а також забезпечувати збереження конфіденційної інформації. Окрім того, не оминули й питання сервісу Коніка Мінолта Україна, а також партнерським фінансовим інструментам.

Дані теми викликали великий інтерес  у всіх присутніх, в планах компанії провести подібні заходи в ключових містах України.