ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Коніка Мінолта на виставці RemaDays представляє сучасні цифрові рішення друку для бізнесу

Цифровий друкарський бізнес - все просто і вигідно. З 19 по 21 березня в Києві пройде міжнародна виставка реклами та поліграфії - RemaDays. ДП «Коніка Мінолта Україна», в рамках участі в RemaDays, пропонує всім бажаючим протестувати роботу сучасного цифрового рішення. Тільки в період виставки RemaDays, Ви зможете безкоштовно замовити друк Вашого портфоліо або нестандартного календаря з Вашим макетом на обладнанні Konica Minolta. Оформіть замовлення на виставці за допомогою веб-порталу або в демозалі ДП «Коніка Мінолта Україна».

Запрошуємо відвідати сучасний демозал ДП «Коніка Мінолта Україна». В нашому шоурумі Ви зможете подивитеся, як виконується Ваше замовлення на обладнанні Konica Minolta, задати питання фахівцям, а також отримати цікаву комерційну пропозицію на придбання обладнання!

До демонтраціі пропонується програмне рішення Web-to-Print від компанії Puzzle Flow - це інтернет-магазин з повноцінною системою реалізації замовлень, який оснащений спеціальними інструментами, а також можливістю додрукарської обробки та повного відстеження етапів виробництва (друку, обробки, пакування і відправлення замовлення). Це вже готовий бізнес для наших замовників. Європейські клієнти вже встигли оцінити всі переваги цього рішення і те, що, на перший погляд, може здатися магією - легко реалізується як для великих підприємств, так і для малого бізнесу. Запрошуємо і вас в цьому переконатися, скориставшись спеціальною пропозицією від ДП «Коніка Мінолта Україна».

Від Міжнародного Виставкового центру, на період виставки з 19 по 21 березня буде можливо замовити безкоштовний трансфер в демозал Коніка Мінолта.

З нетерпінням чекаємо зустрічі з вами на виставці RemaDays (Київ,Міжнародний Виставковий Центр, Броварський проспект 15, Стенд Коніка Мінолта - А7) і в нашому шоурумі (Київ, вул. Смольна, 9).

Довідки за телефоном: +38 050-383-02-72