ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta знову виступить спонсором змагань FIS Ski Jumping і Nordic Combined

Konica Minolta знову виступає в якості офіційного спонсора Кубка світу зі стрибків з трампліну Міжнародної Федерації лижних видів спорту (FIS Ski Jumping World Cup) і Кубка Світу з лижного двоборства Міжнародної Федерації лижних видів спорту (FIS Nordic Combined World Cup) у сезоні 2014-15. Співпраця з цією найбільшою міжнародною федерацією спорту дозволяє компанії Konica Minolta просувати свою продукцію на 60-ти всесвітньо відомих лижних заходах в одинадцяти країнах Європи та Азії.

Для Konica Minolta це вже третій сезон в якості офіційного спонсора Кубка Світу FIS зі стрибків на лижах з трампліна і другий - в якості спонсора Кубка Світу FIS з лижного двоборства. Будучи офіційним постачальником Кубків в області ІТ-послуг та рішень у сфері документообігу та продуктивного цифрового друку, компанія відзначила позитивний вплив співпраці з FIS на впізнаваність бренду і прийняла рішення про продовження цієї практики. «Спонсорство FIS ідеально підходить для нашого бренду, адже, як і спортсмени, які змагаються в стрибках з трампліну і лижному двоборстві, ми прагнемо до технічної досконалості і видатної ефективності. Крім того, для лижних стрибків з трампліну необхідна впевненість, а для двоборства - висока працездатність. А наша компанія відома в індустрії саме цими якостями », - заявив Олаф Лоренц, генеральний менеджер міжнародного підрозділу маркетингу компанії Konica Minolta Business Solutions Europe.

В рамках сезону Кубка Світу FIS зі стрибків на лижах з трампліна 2014-15 року з 22 листопада 2014 по 22 березня 2015 пройде 37 змагань в десяти країнах (Німеччина, Фінляндія, Норвегія, Росія, Швейцарія, Австрія, Польща, Японія, Чехія та Словенія). Сезон лижного двоборства 2014-15 року проводиться з 29 листопада 2014 по 14 березня 2015, в рамках сезону пройде 23 змагання у восьми країнах світу (Фінляндія, Норвегія, Австрія, Німеччина, Франція, Японія, Італія та Чехія).