ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta «зміцнює» комерційний друк та заглиблюється у ринок етикетки та пакування

На виставці Drupa 2016 Konica Minolta здійснить офіційний запуск нової машини KM-1, демонструючи таким чином свої плани на закріплення на ринку етикетки та упаковки з подальшою глобальною кооперацію з MGI. Більше того, Konica Minolta представить ребрендинг продуктів для комерційного друку під новою назвою Accurio.

Офіційний запуск KM-1

Довгоочікуваний запуск струменевої цифрової машини для друку KM-1 від Konica Minolta відбудеться на drupa 2016. Машина розміщуватиметься у залі B2 – сектору струменевого друку, де вона буде представлена разом з цифровою лакувальною машиною JETvarnish від MGI, демонструючи глядачам увесь спектр переваг друку. А вони включають: перенесення коротких офсетних тиражів на цифровий струменевий друк, можливість здійснювати гібридний друк з інтеграцією КМ-1 в існуючі офсетні процеси, двосторонній друк, друк на листах великого розміру, а також друк на пакувальному картоні, тонкому та фактурному папері. Для більшої інформації завітайте на сайт: inkjet.konicaminolta.eu, що присвячений стуменевому друку загалом та KM-1 зокрема.

Етикетки та пакувальна промисловість

Konica Minolta планує розгорнуту демонстрацію можливостей галузі етикеток та пакування для цифрового друку. На виставці компанія  покаже як комбінація з bizhub PRESS C71cf, міні-фінішера GM DC330 та JETvarnish може скоротити тривалість друку тиражу етикеток, відкриваючи можливість для швидкої видачі готової продукції та зменшуючи її собівартість. Крім того, для тих, хто шукає способи оптимізації пакувального сегменту, Konica Minolta представить нову технологію KM-C, що розроблена спеціально для складання картонних коробок та тонких гофрованих додаткових матеріалів товщиною 0,3 – 1,2 мм. Більше деталей можна буде отримати на прес-конференції Konica Minolta на drupa 2016, що відбудеться 31 травня о 13.00 за місцевим часом у кімнаті 7, CCD Süd.

Додатковий пакет акцій MGI Digital Technology

У квітні 2016 року Konica Minolta оголосила, що інвестує додатковий пакет акцій у MGI Digital Technology (MGI) – провідного французького виробника обладнання для декоративного друку, з яким Konica Minolta фінансово та стратегічно кооперує з січня 2014 року. Частка акцій Konica Minolta у компанії MGI збільшується з 30.5% до 40.5%. Також Konica Minolta додає продукти MGI для комерційного друку, етикетки і упаковки до ряду своєї продукції.

Вже зараз обладнання  для тиснення фольгою, а також рельєфне тиснення додано до продуктової лінії Konica Minolta. Зараз компанія планує використовувати потужності MGI для прискорення своїх ініціатив в областях етикетки та пакування. Об’єднання зусиль двох компаній надасть Konica Minolta  більшу присутність на ринку цифрового друку для пакування та збільшить частку ринку комерційного друку. 

Accurio

Accurio – новий та єдиний бренд для струменевого  цифрового друку та цифрових рішень для робочих процесів. Назва «Accurio» відображає сучасний, автоматичний та точний характер технологій від Konica Minolta. Відтепер комерційні рішення для друку будуть називатися AccurioPro, а машина KM-1 стане AccurioJet KM-1. Найсвіжішу інформацію про участь Konica Minolta на drupa 2016 шукайте на сайті: drupa2016.konicaminolta.eu.

Cтенд Konica Minolta - A65, що у залі 8B.

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 70 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 33 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2015 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 5,8 мільярдів євро в 2014/15 фінансовому році. 

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots@konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova@konicaminolta.ua