ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta запускає продажі нової серії машин для продуктивного друку AccurioPress C6100

Серія AccurioPress C6100 доступна у швидкостях 85 стор./хв (C6085) і 100 стор./хв (C6100). Швидка і гнучка серія була створена для постачальників друкованої продукції, які перейшли на цифровий друк і зараз розширюють спектр своїх послуг, а також для тих, хто працює з великими повторювальними об'ємами друку.

Карл-Фрідріх Еденхаузен, продукт-менеджер з продуктивних систем для друку коментує: «Усі наші клієнти відчують суттєві переваги нових ефективних машин. Нове покоління дійсно продуктивних систем було розроблене аби оптимізувати час роботи і створити ще більш якісні друковані матеріали. Завдяки інтегрованому модулю Color Care вдалося уникнути складних моментів у процесі виробництва продукції, такі  як затратне по часу налаштування суміщення лицьової та зворотної сторін, складні операції з налаштування паперу та кольору, що зараз вже у минулому».

Карл-Фрідріх Еденхаузен додає: «Ці машини стануть фундаментом репутації компанії Konica Minolta на ринку за рахунок продуктивності, надійності та якості. Вони будуть відповідати і навіть перевищувати очікування від якості друку на найвищому рівні, а також запропонують таку якість цифрового зображення, яка не поступається офсетній. Усі наші продажі підтримуються спеціальною програмою підтримки бізнесу Digital1234, а також провідною сервісною підтримкою».

Скорочення часу запуску забезпечується завдяки автоматизованим функціям: корекції кольорів, безперервності процесу роботи, постійному контролю тонів та налаштуванню реєстрації лицьової та зворотної сторін. Розширені функції, включно із стабілізацію подачі паперу, підтримують широкий діапазон щільності паперу: від 52 до 400 г/м2, а також фактурний папір, що збільшує виробничі можливості. Інші вдосконалення включають у себе рентабельний друк конвертів завдяки спеціальному модулю закріплення - всі ці функції орієнтовані на бізнес, що розвивається.

Надійність та стабільність також забезпечує тонер Simitri HD E для натуральних текстур наближених до офсетних. Водночас зниження температури плавлення зменшує пошкодження паперу, що призводить до більш високої якості фінішної обробки та поліпшення екологічних показників.

«Нова серія також забезпечує висококласний щомісячний цикл роботи, а деталі мають тривалий термін служби», - додає продукт-менеджер Карл-Фрідріх Еденхаузен. «Спільно всі ці інновації об'єднуються у нашу найшвидшу, найбільш ефективну та автоматизовану систему. Вона була створена аби допомогти постачальникам друкованої продукції поліпшити свою діяльність забезпечуючи максимальну швидкість та гнучкість роботи для отримання найбільшого прибутку».

 

Про Konica Minolta Ukraine

 

ДП “Коніка Мінолта Україна” є дочірньою компанією та офіційним представництвом Konica Minolta Inc., Tokyo, Japan. Konica Minolta Inc. є глобальним лідером з IT-послуг та рішень в сфері документообігу та пов’язаних бізнес-процесів. Компанія спеціалізується на бізнес-консалтингу, впровадженні та управлінні системами документообігу на рівні найвищих світових стандартів. В цьому контексті, концепція Оптимізованих Сервісів Друку, представлена Konica Minolta (Konica Minolta’s Optimized Print Services, OPS) поєднує консалтинг, впровадження апаратних та програмних комплексів з метою оптимізації бізнес-процесів та ефективності. Для можливості пропонувати потужні та ефективні рішення, технологічний лідер Konica Minolta постійно інвестує в дослідно-конструкторські роботи, регулярно впроваджує нові стандарти. Konica Minolta Inc. представлена дочірніми компаніями та дистриб'юторами в більш ніж 80 країнах в Європі, Центральній Азії, на Близькому Сході та Африці. Більш ніж 35 000 співробітників по всьому світу (станом на березень 2016 року). Чистий обсяг продажів бізнес-технологій від Konica Minolta перевищує 6,2 мільярдів євро в 2015/16 фінансовому році.

За додатковою інформацією звертайтесь до ДП «Коніка Мінолта Україна» та/або до авторизованих партнерів. Визначення, назви, торгові марки є власністю  правовласників.

 

 

Контакти ДП «Коніка Мінолта Україна» для ЗМІ:

Наталія Коц

Олександра Борухова

Тел: +38 (044) 230-10-28

Natalya.Kots(at)konicaminolta.ua

Oleksandra.Borukhova(at)konicaminolta.ua