ПРЕС-РЕЛІЗ

ЗМІНИТИ ВИБІР

Konica Minolta запускає новий модельний ряд - bizhub PRO і PRESS C1060/C1070

Технологічний експерт Konica Minolta зберігає свої лідируючі позиції у розробці апаратних пристроїв, запустивши п'ять нових пристроїв в одній серії. Нова серія включає в себе: bizhub PRO C1060/C1070 і bizhub PRESS C1060/C1070/P. Ці продукти являються важливим етапом у виробничому друці. Konica Minolta розробила лінійку високотехнологічних пристроїв, що підходять для кожного клієнта - від новачків до професіоналів. Продажі нових апаратів розпочнуться у квітні 2014 року.

bizhub PRO C1060/C1070 ідеально підходить як для постачальників поліграфічних послуг початкового рівня. Обидва пристрої забезпечують легкий перехід до цифрового друку з такими функціями як початковий рівень обробки (фінішинг) і додаткова модульна концепція для максимальної кольорової стійкості. Чудова якість зображення і широкий вибір носіїв, забезпечує максимальну продуктивність для користувача.

Для поліграфії сегменту комерційного друку та департаментів з централізованою системою друку з великими обсягами, Konica Minolta пропонує bizhub PRESS C1060/C1070/P. Це ідеальні пристрої для продуктивного цифрового друку, з професійною модульною обробкою, чудовим кольоровідтворенням  та стабільністю в поєднанні з якістю друку. І, на додаток, гнучкі носії забезпечують максимальну продуктивність.

Постачання стабільних, якісних результатів, які перевершують очікування

Нова серія від Konica Minolta має високоякісні та високоточні фінішери, які перевищують навіть конкурентні копіри light production. Нові технології гарантують виняткові результати друку, у тому числі тонер Simitri ® HD E, розроблений компанією Konica Minolta для друку більш природних текстур і кращої передачі тону шкіри, власний екран від Konica Minolta Enhanced Digital Processing (четвертого покоління для більш точного і надійного зображення), система зворотнього зв'язку для вимірювання якості паперу та автоматичного режиму регулювання щільності зображення.

Збільшення прибутковості за рахунок максимального часу працездатності машини

Апарат bizhub PRO та моделі PRESS C1060/C1070 забезпечують продуктивність на високому рівні зі швидкістю друку 60 і 71 сторінок формату ​​A4 в хвилину. А це - 3316 та 3907 сторінок на годину, що дозволяє Konica Minolta створити додану вартість, за рахунок збільшення продуктивності наших клієнтів. Функції такого рівня, як правило, використовуються в пристроях high-end, тепер доступні в компактній і комплексній системі, яка включає широкий спектр вбудованих опцій для автоматизованого виробництва та кріплення на біндер книжок та брошур. В серії також було збільшено термін служби з великими обсягами друку і гнучкою системою заміни деталей.

Значне розширення асортименту замовлень цифрового друку

Апарати bizhub PRO та моделі PRESS C1060/C1070 дозволяють постачальникам поліграфічних послуг створювати більше можливостей для бізнесу, пропонуючи широкий спектр програмних додатків цифрового друку. Популярна функція вакуумної подачі, що з’явилась в цій серії вперше, для поліпшеної подачі товстого та крейдованого паперу. Також ця модель поставляється з автоматичною 2-стороннью функцією друку для щільного паперу до 300 г/м2 і для поліпшеного друку на тонкому папері. Крім того, нещодавно розроблений, спеціальний термоблок EF-103, забезпечує високу якість друку конвертів.

Сприяння екології у суспільстві

Новий bizhub PRO та серія PRESS C1060/C1070 мають ряд екологічних особливостей. Тонер Simitri ® HD E, наприклад, був спеціально розроблений для економії енергії під час виробництва. Навіть краще, ця серія –  лідером у своєму класі в використанні вторинного PC і PET. Основний корпус був розроблений, таким чином, щоб бути якомога більш компактним, а це означає, що bizhub PRO та моделі PRESS менше впливають на навколишнє середовище.

«З новим bizhub PRO та серії PRESS C1060/C10170, ми забезпечуємо легкий шлях до цифрового друку на всіх рівнях виробництва. Ми піклуємося про вимоги наших клієнтів. Таким чином, ми зрозуміли, що прийшов вдалий час для розробки відповідних  пристроїв для продуктивного друку з можливістю підвищення рентабельності та покращення бізнесу ", -  коментує Карл-Фрідріх Еденхаузен, продукт менеджер Виробничого друку в Konica Minolta Business Solutions Europe.